Andrzej Fesnak - książki & ebooki

 
24,90 zł
inwestowanie, giełda, pasywny dochód Andrzej Fesnak
Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej Dowiedz się, czym jest planowanie finansowe i dlaczego nie stosując go w praktyce w ciągu swojego życia, tracisz od 800 000 do nawet 1 500 000 złotych. Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej?
 
74,90 zł
wolność finansowa, bogacenie, bogactwo Andrzej Fesnak
[Edycja DVD] Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej Prawdopodobnie jedyna dostępna na rynku publikacja, która w tak praktyczny i zrozumiały sposób podchodzi do tematyki edukacji finansowej i pomnażania pieniędzy i stawania się zamożniejszym.
 

Andrzej Fesnak - biografia

Andrzej Fesnak – Financial Consultant, autor książek, master trener, autor wielu programów szkoleniowych . Od bardzo dawna zajmuje się edukacją oraz finansami. Pracuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Jest Doradcą Finansowym EFC, gdzie zajmuje się planami finansowymi. Prowadzi seminaria dyplomowe oraz magisterskie, a jako promotor wypromował ponad 50 dyplomatów oraz magistrów i działania w tym kierunku ciągle trwają.

Doświadczenie zawodowe zdobywał również za granicą – w Niemczech i Serbii.

Wytrenował już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Napisał ponad 200 artykułów na temat finansów, ubezpieczeń oraz sprzedaży dla stron internetowych. Jego publikacje można było przeczytać również m.in. w Rzeczypospolitej, Pulsie Biznesu, Gazecie Bankowej, Życiu Warszawy. Artykuły publikowano również w Anglii oraz Serbii.

Jako hobby uważa pisanie tekstów do przebojów jazz-bandu Dixie Warsaw Jazzmen oraz dla Sławomira Zygmunta. Sam również grywa na różnorodnych instrumentach, ale najbardziej lubi ukulele i banjolele.

 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »