Rafał Chmielewski - książki & ebooki

 
37,70 zł
abolicja podatkowa, PIT, podatek dochodowy, umorzenie, zwrot podatku Rafał Chmielewski
Abolicja podatkowa Abolicja podatkowa, czyli jak skutecznie otrzymać zwrot zagranicznego podatku lub umorzenie zaległości podatkowej...
 
37,00 zł
PIT-36, PIT, rozliczenie podatkowe Rafał Chmielewski
Jak rozliczyć zagraniczne dochody i wypełnić PIT-36 Poznaj metody dzięki którym unikniesz podwójnego opodatkowania
 
19,70 zł
prawo, podatki, zwrot podatku, akcyza, samochód Rafał Chmielewski
Jak skutecznie i szybko odzyskać akcyzę wraz z odsetkami od sprowadzonego auta I Ty możesz łatwo i szybko odzyskać pieniądze za nadpłatę akcyzy za sprowadzony samochód w okresie od maja 2004 do listopada 2006
 

Rafał Chmielewski - biografia

Autor licznych artykułów w podatkowej prasie specjalistycznej takiej jak: Monitor Podatkowy, Przegląd Podatkowy, Gazeta Sądowa, Gazeta Prawna, publikacje wydawnictwa WiP, oraz autor eBooków o tematyce podatkowej.

Absolwent Podatków i Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz ma tytuł magisterski z Pedagogiki Instrumentalnej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

W latach 2001-2004 posiadał własną firmę ubezpieczeniową. Od roku 2009 zajmuje stanowisko General Manager w firmie web.lex a od 2011 te samo stanowisko objął w firmie web.lex TELECOM.

 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: rafał chmielewski darmowy poradnik, rafał chmielewski ebook download rafał chmielewski darmowy ebook rafał chmielewski podatki www. rafał chmielewski rafal pit rafal.