Wojciech Cywiński - książki & ebooki

 
21,90 zł
allegro, aukcje internetowe, sprzedaż Wojciech Cywiński
Allegrowy Super Sprzedawca Poznaj tajemnice sprzedaży na Allegro i dowiedz się jak tworzyć pięknie graficznie aukcje, które sprzedadzą wszystko...
 
21,90 zł
allegro, aukcje, aukcje internetowe Wojciech Cywiński
Aukcje internetowe... i co dalej? Publikacja dla wszystkich sprzedawców na Allegro, którzy pragną zarabiać więcej i otwierać nowe biznesy, wykorzystując doświadczenie zdobyte w serwisach aukcyjnych.
 

Wojciech Cywiński - biografia


Wojciech Cywiński – to jeden z przedsiębiorców młodego pokolenia, który w 2010r. ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie e-Biznes na Uniwersytecie Warszawskim.

Wpiera i propaguje działalność bezpiecznego oraz legalnego handlu w internecie. W 2007 otworzył własną firmę FOST Wojciech Cywiński oraz firmę www.ZmysłowaSypialnia.pl.

W 2009 roku otworzył serwis www.WojciechCywiński.pl. Od 2009 r jest redaktor naczelnym oraz właścicielem Wydawnictwa Wojciech Cywiński. W 2011 utworzył portal o tematyce inwestycji w czyste metale szlachetne o nazwie SztabkiSrebra.pl

Jest on nie tylko Super Sprzedawcą na Allegro od 2009 roku, ale także autor pozycji „Allegrowy Super Sprzedwaca”, które promuje samo Allegro.

A ponadto, właściciel sklepu Fost Company oraz redaktor naczelny serwisu WartoCzytac.net


 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: wojciech cywiński.