Opis ebooka "Wesołe kolorowanki"

Kup teraz książkę "Wesołe kolorowanki" »

Radość Twojego dziecka

Przypomnij sobie jaką frajdę dawały Ci malowanki, gry i zabawy kiedy byliśmy dziećmi. Każda kartka, każdy rysunek, każda zagadka była czymś nowym i zajmowały Cię całymi godzinami, rozwijając Twoje zdolności plastyczne i intelektualne.

Dzisiaj Ty możesz sprawić swojemu dziecku fantastyczny prezent jakim są kolorowanki. Dzięki nim Twoja pociecha odpocznie od telewizora, który nie jest tak dobrą nianią jak nam się wydaje. Malowanki natomiast to sprawdzony sposób rozwijania umysłu dzieci. Na malowankach wychowywaliśmy się wszyscy.

Tylko manualne zdolności!

Zapewne wiesz, że są kolorowanki, które polegają na klikaniu i automatycznym zalewaniu całej powierzchni. Koszmar. Wyobraź sobie, jakie manualne trudności spotkają Twoje dziecko, kiedy wychowa się na nowoczesnych, elektronicznie wypełnianych w komputerze kolorowankach, które nie kształtują podstawowych nawyków i zdolności.

Chcemy podarować Tobie sprawdzone rozwiązanie...

Kolorowanki, które proponujemy, są nieocenioną pomocą do wyćwiczenia u Twojego dziecka:

 

Tego NIGDY nie nauczy żaden program, który pozwala kolorować na ekranie! Tylko manualne czynności rozwijają dzieci.

42 strony do kolorowania

Nasze kolorowanki są w rozdzielczość 300 dpi. Oznacza to tyle, że po wydrukowaniu będą najwyższej jakości, takiej, jak kolorowanki dostępne w kioskach. Tymczasem bez wychodzenia z domu, szybko i łatwo zorganizujesz swojemu maluchowi czas, który spędzi w sposób twórczy.

Zobacz przykładowe kolorowaki

Ściągnij dwie spośród 42 kolorowanek. Wydrukuj je na domowej drukarce i podaruj maluchowi.

Ile kosztuje ebook "Wesołe Kolorowanki"?

Tyle co:

 

A ile wart jest uśmiech i rozwój Twojego dziecka?

Bezcenny... a przecież tak niewiele do niego potrzeba...

Zamów już teraz ebook "Wesołe Kolorowanki" dla Twojego dziecka, a może młodszego rodzeństwa, siostrzeńców, bratanków lub innego znajomego dzieciaka :-)

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane.