"Allegrowy Super Sprzedawca" - recenzja

Kup teraz książkę "Allegrowy Super Sprzedawca" - Wojciech Cywiński »

Wystawiając przedmiot na aukcjach internetowych serwisu Allegro na pewno zauważyłeś, że niektórzy mają wielu stałych klientów i duże zainteresowanie aukcjami, a inni - wręcz przeciwnie. Pomimo naprawdę fajnych ubrań czy przedmiotów ich aukcje nie są szczególnie oblegane i zapewne przynoszą więcej strat, niż korzyści. Jeżeli chcesz wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, lub również jesteś zainteresowany efektywną sprzedażą za pośrednictwem serwisu Allegro - sięgnij po podręcznik "Allegrowy Super Sprzedawca".

Wojciech Cywiński w wyczerpujący sposób przedstawił nam metody, jakie stosują najlepsi ze sprzedawców, aby zainteresować nas swoimi produktami. Na początku ustal, co dokładnie wiesz o aukcjach Allegro - czy jesteś początkującym sprzedawcą, czy też Twoja wiedza znajduje się na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym? Następnie krok po kroku nauczysz się, jak wystawić swój przedmiot, aby zainteresować nim potencjalnych nabywców. Cywiński zaczął od strony wizualnej - jak powinien wyglądać szablon, jak go zrobić, jakimi środkami i programami posłużyć się przy ich tworzeniu. Następnie bogato omówił tematykę zdjęć przedmiotów. W swoim podręczniku opisuje nie tylko to, jak przedmiot powinien być wyeksponowany, jak podkreślić jego walory a stosownie ukryć wady ale też - jakiego aparatu użyć, jakie są funkcje w najpopularniejszych modelach a nawet: jak posługiwać się programami graficznymi i z jakich ich funkcji najlepiej korzystać.

Ważną rzeczą przy sprzedaży jest prawidłowe zrobienie strony poświęconej własnej osobie. Nabywcy bowiem interesują się tym, kto sprzedaje dany przedniot po drugiej stronie ekranu. Po lekturze tego e-booka będziesz wiedział już, co napisać i co wyeksponować, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów, oraz jak zachęcić ich do swojej osoby i towaru. Czy wiedziałeś, jak bardzo sprzedaż podnosi chociażby umieszczenie na stronie głównej kilku kopii pozytywnych opinii od osób, które wygrały Twoje aukcje, lub to, jaki tekst kierujesz bezpośrednio do klienta?

Jak powinna wyglądać odpowiednia oferta, jej tytuł, wpływ bogactwa asortymentu - o wszystkim tym przeczytasz właśnie w tym podręczniku. Jeżeli nie chcesz uczyć się na własnych błędach i tracić niepotrzebnie pieniędzy wyłożonych na kolejne licytacje - sięgnij po niego i patrz, jak Twoje konto zyskuje nowych, zadowolonych klientów!

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: allegrowy super sprzedawca.

E-booki podobne do "Allegrowy Super Sprzedawca", czyli na tematy:

allegro | aukcje internetowe | sprzedaż

sprzedaż - Poszukiwanie klienta
allegro - Aukcje internetowe... i co dalej?