Fundusze unijne i europejskie

Poradnik: Fundusze unijne i europejskie - ebook

Autor:
Anna Szymańska
ISBN:
978-83-7582-228-1
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 335
Cena: 37.00
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Ile dostanie Twoja firma z 90 mld euro, które otrzyma Polska z kasy UE w latach 2007-2013?

Opis wydawcy:

...czyli jak nie oszaleć w drodze po środki pomocowe z UE Ile dostanie Twoja firma z 90 mld euro, które otrzyma Polska z kasy UE w latach 2007-2013 Odpowiedź na to pytanie zależy w ogromnym stopniu od Ciebie. Jeśli podejdziesz na poważnie do pozyskiwania środków unijnych, Twoja firma może dostać potężny zastrzyk finansowy. Musisz się jednak wiele nauczyć zanim zaczniesz pisać naprawdę skuteczne wnioski i otrzymywać silne wsparcie finansowe dla swoich projektów. Anna Szym... czytaj dalej

Nasza recenzja:

W maju 2004 roku Polska oficjalnie stała się członkiem Unii Europejskiej. Wejście w poczet państw unijnych stało się dla nas prawdziwym sukcesem gospodarczym i społecznym. Unia Europejska dba o to by państwa znajdujące się w jej obrębie prosperowały na odpowiednio wysokim poziomie społecznym i gospodarczym. Podstawowym elementem gospodarki są różnego rodzaju przedsiębiorstwa świadczące swoim obywatelom ale także i pozostałym jednostkom, określone usługi i wytwarzające konkretne produkty. ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Anna Szymańska: Fundusze unijne i europejskie - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: fundusze europejskie – czyli jak nie oszaleć w drodze po środki pomocowe ue, fundusze unjne europejske anna szymańska sps treśc fundusze unjne europejske anna szymańska ścągnj ile polska otryma dotacji fundusy europejskich, poradnk - fundusze unjne europejske (ebook).
A także: darmowy ebook fundusze unjne europejske unjne europejske poberz poradnik unijne 2007-2013 unjne europejske ebook europejskie literatura, darmowe ebooki unijne. A także: unia europejska ebook za darmo poradnik europejskie, wyszukaj europejskie darmowy unijne.
Jak również: google unijne europejskie-dotacje pradnik, darmowe ebooki fundusu ue unijne dla wydawców.
Oraz: spis treści dotacje dla wydawców, pomocowe ue prao finansoe ue. Jak również: jak dostać poradnik, ile, poradnik. Oraz: wyszukaj e-book unia europejska ebooki, unia europejska, e-book, ebok, dotacje unii, dotacje.
Jak również: dotacje ue.