Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera

Poradnik: Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera - ebook

Autor:
Krzysztof Pawłowicz
ISBN:
978-83-7582-375-2
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 170
Cena: 19.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Spowiedź pokerzysty... czyli jak wygrywać w pokera - pokerzysta i krupier w kasynie, dzieli się doświadczeniem

Opis wydawcy:

Spowiedź pokerzysty...czyli jak wygrywać w pokera - pokerzysta i krupier w kasynie, dzieli się doświadczeniem Czy wiesz już, że poker nie jest grą, w której zawsze wygrywa gracz z najlepszym układem kart? Poker to gra oszustw. Oczywiście nie chodzi tu o oszustwa polegające na grze znaczonymi kartami (chociaż takie sytuacje nadal mają miejsce w pokerze). Oszustwo w pokerze (blef) polega na przekonaniu przeciwnika, iż nasze karty są lepsze od jego kart lub na odwrót, że są słabsze ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czym jest poker nie trzeba szczegółowo wyjaśniać. Każdemu kojarzy się on zawsze z ogromnym ryzykiem i niesamowitym szczęściem. Poker to popularna coraz bardziej i rozpowszechniana gra hazardowa karciana. Grają w nią gracze w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania i umiejętności. Wielu przegrywa ogromne pieniądze ale są i tacy, którzy wygrywają niemal za każdym razem kiedy tylko usiądą do gry. Ich sekret tkwi … No właśnie w czym tkwi sekret dobrego i wytr... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Krzysztof Pawłowicz: Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: poker współczesny. texas holdem i inne odmiany pokera autor: krzysztof pawłowicz ebook, poker współczesny. texas holdem nne odmany pokera za darmo, poker współczesny. texas holdem nne odmany pokera ebook spoiedž pokerzysty...czyli jak ygryać pokera za darmo spoiedž pokerzysty...czyli jak ygryać pokera e-book, spoiedž pokerzysty czyli jak ygryać ebook. Jak również: współczesny. texas holdem nne odmany a spoiedž pokerzysty czyli jak ygryać ebok krzysztof pawłowicz - texas holdem recenzja autor: krzysztof pawłowicz isbn: 83-7521-033-1, spowiedž pokerzysty recenzja książki pawlowicz krzysztof pawłowicz współczesny za darmo, nne cena wspolczesny krzysztof pawlowicz, poradnik pawłowicz poker, nne odmany.
A także: ebook pobierz darmowy ebook sekret ygryania poradnik do c chdzi poradnik poradnik. A także: ebki pkerze hldem jak zasze ygryać pokerze poradniki gratis karciane, zasze ygryac, wyszukaj literatura pokerowa porady dla krupiera. wygrywać, poradniki do. Jak również: współczesny. teksas porady triki, ygryac, spowiedz pobierz, do spowiedž do.
Jak również: matematyka do.
Oraz: kasyna zawsze wygrywają? darmwe ebki pkerze.
Jak również: nne wspolczesny ebooki gracza dla wygrywanie.
A także: teksas, spowiedz kup, poradniki.
A także: literatura poranik holdema poradniki matematyka, pl, gazeta pl, ebooki darmowe pl oszustwo przy pokerze. oszustwo porady porady, porady matematyka pokerze, darmowy karty oszustwa karty ebooks, darmowy, poradniki. A także: spowiedz pker holden spowiedż oszusta kasynie, pokerowe oszusto pokerze, oszusta pokerze, karciane hold%27em. Jak również: wspolczesny pokerowe, wpolczesny pokerowi oszuści, wpółczesny pkerze wyszukaj pl oszustwa, oszustwo. Jak również: pker poadnik seks.