Tajemnice męskiego umysłu

Poradnik: Tajemnice męskiego umysłu - ebook

Autor:
Piotr Mart
ISBN:
978-83-7582-920-4
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 238
Cena: 26.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak zrozumieć mężczyznę i zostać jego przyjacielem? Dowiedz się o czym i jak oni myślą, poznając ich tajemnice...

Opis wydawcy:

Poznaj tajemnice męskiego umysłu i dowiedz się: Jak zrozumieć mężczyznę i odkryć jak ważna jest prawdziwa przyjaźń w Twoich relacjach z NIM? Czy zdarzyło Ci się kiedyś w relacji z mężczyzną, że wydawał Ci się niedostępny? Miałaś może wrażenie jakby nie chciał dzielić się z Tobą swoimi troskami, choć wiedziałaś, że coś go trapi? Jeśli jego zachowanie polegało na powtarzającym się udzielaniu zdawkowych, nieszczerych odpowiedzi w reakcji na Twoją troskę, to najprawdopodobniej mężczyzna ten nie uz... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Relacje z płcią przeciwną są niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Często jednak jest tak, że nie potrafimy zrozumieć drugiej płci i tajemnica poznania jej myśli, motywacji i intencji zdaje się nie do zgłębienia. Nikogo zresztą nie trzeba przekonywać o ogromnie różnic między psychiką kobiety i mężczyzny. To właśnie z tego powody zawsze zastanawiamy się nad odwiecznym pytaniem - czy możliwa jest prawdziwa przyjaźń między kobietą i mężczyzną. Autor książki &b... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Piotr Mart: Tajemnice męskiego umysłu - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: tajemnice męskiego umysłu piotr mart, tajemnice męskiego umysłu ebook e-book tajemnice męskiego umysłu, tajemnice męskiego umysłu free tajemnice męskiego umysłu - sex, ebook, jak zrozumieć mężczyznę pobierz jak zrozumić mężczyznę book zachowania przyježń sex. Jak również: poradnik seksu męsko przyjžń seks mężczyzny, prawdziwego seksu.
A także: book zrozumić mężczyznę umyslu zrozumiec mężczyzne ebook, tajemnica meskiego umyslu tajemnica sex mezczyzn. poradnik tajemnica, meskiego umyslu.
Jak również: yszukaj sex tajemnicy sex mężcyną a darmo po tajemnie za darmo, darmowy mężcyną mężczyžni miłość.
A także: darmowy seks meeeski przyjažń seks książki meski mężcyną miłość mężczyzna sexu co jak sexu porady darmowy poradnik mężczyzny, ebook poradnik sexu, jak zrozumiec ebook. ch tajemnce za dla mężczyzny.
A także: meski ebooki www.tajemnice sexu meski darmowy, darmowy tajemnice-meskiego, ebooki miłośc, meskie, męsko.
Oraz: mezczyzny mężczyzna sexsu tajemnce, mezczyzna umysl męsko, umysl mezczyzny tajeminice sexu. mężczyzny poradnik, męsko.