Dekalog Myślącego Kierowcy

Poradnik: Dekalog Myślącego Kierowcy - ebook

Autor:
Ryszard Jakubowski
ISBN:
978-83-7582-429-2
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 192
Cena: 16.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe? Dowiedz się jak jeździć w taki sposób, żeby policja Cię nigdy nie zatrzymała, a żeby bezpieczeństwo Twoich bliskich nigdy nie było zagrożone.

Opis wydawcy:

  Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe? Czy myślałeś kiedyś jakby to było przemierzać drogi swojego miasta, Polski, Europy i świata nie martwiąc się ani o mandaty, ani o punkty karne? Czy chciałbyś wiedzieć jak rozpoznać i nie dać się sprowokować nieuczciwym kierowcom i umieć sprostać trudnym drogowym sytuacjom? A może po prostu komplement typu "Ależ Ty jesteś dobrym kierowcą" jest dla Ciebie największą moty... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Mimo, że swoje Prawo Jazdy zdałem za pierwszym razem nigdy nie uważałem się za dobrego kierowcę. Zdarzały się bowiem sytuacje, w których czułem się niepewnie za kierownicą. Prawda jest taka, że żaden kurs prawa jazdy nigdy nie nauczy nikogo prawdziwej jazdy. Ciężko bowiem, aby podczas egzaminu lub jazd w ramach kursu zdarzyły się wszystkie możliwe, albo chociaż te najpopularniejsze z niebezpiecznych sytuacji. Również warunki na drodze nie są zawsze takie same. Co prawa istnieją kur... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Ryszard Jakubowski: Dekalog Myślącego Kierowcy - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: ryszard jakubowski dekalog myslacego kierowcy, punkty karne z europy na polskim prawo jazdy jak ježdzić dobrze technicznie samochodem mandaty punkty karne wykroczenia drogowe jak lepiej jeżdzić samochodem ciężarowym, punkty karne za wykroczenia samochodem, katalog punktów za wykroczenia drogowe, ilość punktów za wykroczenia drogowe porady jak dobrze jeżdzic samochodem. dekalog myślącego kierowcy e-book kupię punkty wykroczenia drogowe punty karne drogowe, jak dobrze je%bcdzi%e6 samochodem, uniknąc puktów, poradnik myślącego kierowcy ebook prawo jazdy punkty uniknąć dekalog myślącego kierowcy ebook, krne obce prwo jzdy rozpoznać dobrego kierowce. Oraz: dobrze jezdzic samochodem? unikać wykroczeń drogowych, dobrze jezdzic, chcę ježdzić, co to jest wykroczenie.
A także: ježdzić samochodem? jezdzic, poradnik kierowcy prawo jazdy jezdzic jezdzic jeżdzić, jezdzić, jeżdzić dekalog myślącego. A także: dekalog myślącego uniknac punktow karnych uniknąc punktów karnych, myslacego uniknac punktów karnych uniknąć punktów karnych prawo darmowe ebooki prawo jazdy dekalog-myslacego-kierowcy.
A także: unikać karnych uniknięcie, wykroczeń drogowych darmowy ebook jazdy pobierz poradnik, komplementy dla kierowcow, karne, poradnik gratis uniknac pkt, poradnik ebook uniknąć pkt wyszukaj, kupuj ebooki wyszukaj, dekalogu.
A także: wykroczenie ježdzić, prawojazdy porady.