Opis ebooka "Taktyka sprytnej kobiety"

Kup teraz książkę "Taktyka sprytnej kobiety" »

Już niedługo, dzięki 19 taktykom sprytnej kobiety, nauczysz się, co zrobić, aby zbudować ze swoim partnerem naprawdę szczęśliwy związek.

Jak dzięki taktykom sprytnej kobiety zbudować szczęśliwy związek i pozytywnie wpłynąć
na swojego mężczyznę?

Być może wyda Ci się to dziwne, kiedy już to powiem, ale…
Nie wiem, czy zauważyłaś, ale to często nie najładniejsze, nie najmądrzejsze ani też nie najbardziej pracowite i oddane kobiety mają wspaniałe, udane związki i wspaniałych mężczyzn, z którymi są bardzo szczęśliwe.  

Nie wiem, czy zauważyłaś, że często jest wręcz przeciwnie i piękne kobiety są zdradzane, a te najbardziej pracowite i najmądrzejsze - nigdy niedoceniane przez swoich mężczyzn. Zresztą… czy aby mieć szczęśliwy związek i być kochaną przez wspaniałego mężczyznę, musisz być „naj” we wszystkich dziedzinach? Nie sądzę…

Jak sądzisz, dlaczego tak jest, że zbyt wiele kobiet narzeka na swoich mężczyzn, a inne mają wspaniałe „egzemplarze” w swoim domu? Czy może dlatego, że jedne kobiety mają w życiu szczęście, przytrafił im się cud, a reszta skazana jest na nieudany związek?

Czy może w głównej mierze to od kobiet zależy to, że mają takie związki i takich partnerów, bo nie potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i tak pokierować samą sobą i swoim mężczyzną, aby obojgu wyszło to na dobre?

Znasz takie przysłowie: „Przez żołądek do serca”?

Jestem pewna, że już je słyszałaś i może nawet wypróbowałaś. Według mnie to przysłowie wymyśliła na pewno jakaś sprytna i mądra kobieta. Nie sadzę, żeby wymyśliła je dlatego, że chciała być kucharką i ciągle stać przy garach, przygotowując potrawy dla swojego mężusia. Co to, to nie! Wydaje mi się, że to przysłowie pochodzi od sprytnej kobiety, która wiedziała, jak sobie radzić z mężczyznami i w jaki sposób można na nich oddziaływać. Ona po prostu była sprytna.

Czy Ty też jesteś sprytną kobietą, która potrafi stworzyć szczęśliwy związek?

Wiele kobiet prześciga się w wytykaniu błędów i wad swoich mężczyzn. Znajdują dziką rozkosz w obgadywaniu tego, co ostatnio zrobił jej „stary” i jak bardzo to zepsuł. Prawda jest jednak taka, że to kobiety w dużej mierze odpowiadają za to, jaki jest ich mężczyzna. Jeśli jest to niezdara, który nie potrafi nic zrobić w domu, to najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że Ty nie potrafisz go we „właściwy”, sprytny sposób zaangażować w to… Czy nie lepiej by było przekonać go do tego, aby zrobił to, co Ty chcesz, po prostu stosując do tego odpowiednie taktyki i sposoby?

Mężczyźni to też ludzie i można się z nimi dogadać. Jedyne, co trzeba zrobić, to poznać, w jaki sposób się z nimi dogadywać.

Jak więc przekonać faceta do tego, co Ty chcesz?

Oczywiście nie można tego robić w otwarty sposób. Cały sekret sprytnej kobiety polega na tym, aby działać sprytnie i niepostrzeżenie tak, aby mężczyzna niczego nie dostrzegł i nie domyślił się. Nie można mu rozkazywać, zmuszać go ani szantażować. To może działać na krótką metę, ale na dłuższą owocuje zerwaniem więzi między Wami i stopniowym oddaleniem się mężczyzny (a może i nawet czymś gorszym).

Trzeba na niego zadziałać w taki sposób, który działa na jego podstawowe męskie instynkty i cechy (np. na męskie ego czy skłonności opiekuńcze). Wiedząc, w jaki sposób oddziaływać na jego cechy, będziesz w stanie przekonać go praktycznie do  wszystkiego.

Nie chodzi tutaj o manipulowanie czy posługiwanie się poczuciem winy. Taktyki sprytnej kobiety nie mają nic wspólnego z wyrafinowanymi gierkami,  którymi posługują się często inne kobiety, a które często przynoszą opłakany skutek. Taktyki sprytnej kobiety mają zastosowanie we wszystkich najważniejszych dziedzinach związku:

Sięgnęłam po tę książkę zaciekawiona i jestem przekonana, że ta publikacja jest niezbędna dla każdej kobiety. Autorka diagnozuje w niej podstawowe problemy, które pojawiają się w związkach. Ale przede wszystkim daje odpowiedzi na wiele dręczących nas pytań oraz skłania do zastanowienia się nad sobą. Uświadamia nam, że aby zbudować udany związek, trzeba nad sobą pracować. Myślę, że warto przyjrzeć się proponowanym tutaj rozwiązaniom. Poza tym książka napisana jest przystępnym i zrozumiałym językiem, bez naukowych wywodów czy zawiłej terminologii.
 Małgorzata

To wszystko jest możliwe do osiągnięcia również w Twoim związku i niezależnie od tego, czy teraz czujesz, że między Wami jest dobrze i nie trzeba nic zmieniać, czy jest bardzo źle i nie widzisz już żadnego ratunku. Oto czego jeszcze dowiesz się z tej książki:

Jako kobieta i mężatka (będąca w szczęśliwym związku od 10 lat) mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ta garść pomysłów i rad zawartych w książce pomoże innym kobietom udoskonalić swe relacje z partnerami. W tej publikacji przedstawiam myśli, które nasunęły mi sie w ostatnich latach i które pomogły mi zbudować szczęśliwy związek. Zadziwiający jest fakt, że często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to my same mamy ogromny wpływ na nasz związek i na naszych partnerów. Niektóre z nas wiedzą, w jaki sposób rozmawiać ze swoim mężczyzną i jak nim umiejętnie pokierować. Posiadły tę sztukę w sposób naturalny i posługują się nią intuicyjnie. Inne - muszą się jej po prostu nauczyć. Książka, którą Ci proponuję, dostarczy Ci gotowych i konktretnych wskazówek, które pozwolą Ci mądrze kształtować swoje relacje z partnerem. Dowiesz się z niego, m.in. jak unikać błędów, które do tej pory popełniałaś oraz jak wykorzystać swoje atuty.
Autorka - Dominika Kukuła

Kiedy poznasz juz tę wiedzę...

Nie wiem, czy już po tygodniu od przeczytania tej książki stworzysz udany i szczęśliwy związek z mężczyzną, którego kochasz i który przede wszystkim kocha Ciebie. Wiem jednak, że nawet jeśli teraz w Twoim związku jest Ci wspaniale, to wcześniej czy później pojawią się pewne zgrzyty (nie życzę Ci tego, ale trzeba być racjonalistą), jeśli będziesz miała odpowiednią wiedzę i znała taktyki sprytnej kobiety, to bez problemu ze wszystkim sobie poradzisz, a nawet ulepszysz to, co już masz.

Natomiast jeśli czujesz, że w Twoim związku coś źle się dzieje, że oddalacie się od siebie albo coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których nie możecie się ze sobą dogadać, to teraz jest najlepszy czas na to, aby sięgnąć po taktyki sprytnej kobiety. Nie za tydzień, za rok, czy jutro, bo może wtedy już być za późno. Działaj natychmiast. Kup tę książkę teraz!

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: jak kształtować dobry związek miedzy kobietą a mężczyzną, dlaczego nie mozna zmusic meżczyzny do miłości co robic aby mecyna byl toba scesliwy, jak sprawić by mężczyzna czuł się doceniony, czego pragnie mężczyzna kobiecie ebook, jaki sposób się kochać się mężcyną, jaki sposób można się doartoscioac. Jak również: błedy kobiet popełniane czasie sexu kobieta szantażuje że nie będzie sexu nie potrafi budowac trwalego związku. jak zbudować trwały udany zwązek seks mężcyną będącym iąku zbudowac szczesliwy zwiazek?, poradnik dla zdradzonych kobiet, czy związek bez sexu jest udany.
Oraz: mężczyzna szczęśliy ziązku udany zwiazek bez udanego sexu taktyka sprytnej kobiety ebook, zachowanie mężczyzny miłość. A także: co zrobić żeby sex był udany/ zachowuje sie zdradzajacy co zrobic zeby był udany dowartosciowac mezczyzne. dowartościować mężczyznę co zrobić aby był co robic żeby był, jlepszy wiek dowartościowanie mężczyzny, zbudować związek wiąek mężcyną, sposób związek. Oraz: zrobić był sposoby sexu kobietą związki porady miłość mecyna poradnik, sposoby, sprawż związek sposob porady nieudany.

E-booki podobne do "Taktyka sprytnej kobiety", czyli na tematy:

miłość | seks | sex | udany związek

udany związek - Feng shui partnerstwa
seks - Naturalne planowanie rodziny
sex - Oblicza zdrady
miłość - Architektura życia