GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce

Poradnik: GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce - ebook

Autor:
Marcin Krzywda
ISBN:
978-83-7521-453-6
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 114
Cena: 39.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
GPW - Analiza techniczna w praktyce. Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne. Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić" się w rynek!

Opis wydawcy:

Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski! Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski! Po pierwszych dwóch częściach serii GPW, dzięki którym już wiesz, od czego zacząć i jak wybrać te akcje, na których zarobisz, czas rozszerzyć horyzont, wypływając na naprawdę szerokie wody. Z trzeciej części serii nauczysz się praktyki obrotu instrumentami pochodnymi – kontraktami terminowymi i opcjami! Czy na G... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Sprawne i precyzyjne inwestowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych to bardzo trudna i wymagająca ogromnych umiejętności i rozeznania sztuka, którą opanowują nieliczni. Czy jednak dla tych którym się to nie udaje istnieje jakiś ratunek i podpowiedź jak stać się odnoszącym sukcesy graczem ? Otóż tak – takie porady zostały ujęte w jednej z ciekawszych książek autorstwa Marcina Krzywdy zatytułowanej GPW III – Analiza techniczna w praktyce. Jest to trzecia cz... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Marcin Krzywda: GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: gpw - analiza techniczna w praktyce :współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne /marcin krzywda, gp aliza technicz praktyce inestoanie gieldzie gp iii - analiza techniczna praktyce darmoy fragment gp iii - analiza techniczna praktyce marcin krzyda, gp iii - analiza techniczna praktyce pobierz, gp iii - ebook gp iii ebook gp.
A także: gp ebook giełda papierów, gp akcji poradnik poradnik giełdoy co inestoac, and poradnik akcje gielda porady do analizy technicznej fotografii. Jak również: inestoanie akcje pobierz poradnik giełda aqnaliza porady. Jak również: akcji ebook gpwanaliza.
Jak również: giełdy porady gpw 126 ebook, rynku akcji.
Jak również: 978-83-7521-453-6 gpw.