Opis ebooka "Skuteczne metody nauki języka angielskiego"

Kup teraz książkę "Skuteczne metody nauki języka angielskiego" »

Poznaj 15 skutecznych metod nauki, których nie nauczą Cię żadne kursy j. angielskiego

Jak przy pomocy 15 najskuteczniejszych metod
nauki języków obcych, wreszcie biegle
opanować język angielski?

Dlaczego chcesz się nauczyć j. angielskiego? Angielski

Angielski Chcesz wyjechać do Anglii, aby znaleźć pracę?

Angielski Chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku pracy w czasach kryzysu?

Angielski Chcesz się rozwijać i rozszerzać swoje umiejętności?

Angielski Chcesz zmienić pracę i więcej zarabiać dzięki znajomości j. angielskiego?  


A może masz te problemy z nauką j. angielskiego:

Bądźmy ze sobą szczerzy. Aby nauka j. angielskiego była skuteczna, nie wystarczy tylko siedzieć i wkuwać na blachę kolejne słówka. Niestety „wkuwanie” przeważnie kończy się tym, że na drugi dzień niewiele pamiętasz, a przecież język powinieneś znać na długi czas, i elastycznie go używać, a nie tylko na czas egzaminu.

Co więc trzeba zrobić, aby nauka j. angielskiego była skuteczna?

Przede wszystkim trzeba  się we właściwy sposób zabrać  do jego nauki. To jest trochę jak z przygotowaniami sportowca do ważnych zawodów.  Owszem, atleta może tylko dużo biegać i pomoże mu to być w lepszej kondycji, ale jeśli poprowadzi go trener, obmyśli mu specjalny cykl treningowy, zadba o dietę, nadzór medyczny, to jak sądzisz – kto będzie miał lepsze rezultaty? Oczywiście, że ten sportowiec, który podszedł do przygotowań dużo profesjonalnej i w przemyślany sposób.

Trzy najważniejsze czynniki, które musisz poznać,
jeśli chcesz biegle opanować język angielski

Od razu Cię pocieszę. Wcale nie musisz wydawać tysięcy złotych na drogie szkolenia i kursy, do których jeszcze musisz tracić czas na dojazdy. Nie musisz też spędzać dodatkowych godzin na powtarzaniu materiału i pracować jeszcze ciężej.

Skuteczna nauka j. angielskiego możliwa jest poprzez skoncentrowanie się a tych trzech elementach:

   Angielski  Efektywność.
   Angielski  Właściwy sposób nauki.
   Angielski  Wydajność.

Te elementy odnoszą się do pytań: „co?”, „dlaczego?” i „jak?” należy się uczyć.
Innymi słowy: najpierw decydujesz, czego będziesz się uczył. Ten wybór uzależniasz od tego, co da Ci największą praktyczną wiedzę w danym języku, w jak najmniejszej ilości czasu.

Następnie dokonujesz selekcji materiałów, z których się uczysz, uzależniając swój wybór od własnych preferencji, a kończysz na ustaleniu sposobu uczenia się, który pozwoli Ci uzyskać jak najlepsze efekty, w jak najmniejszej jednostce czasu.

A co, jeśli nie skorzystasz z tych sposobów?

Widzisz, jeśli wybierzesz nieodpowiadający Ci materiał do nauki, to bez znaczenia jest sposób i czas Twojej nauki . Możesz uczyć się godzinami i nic Ci to nie da, bo po prostu uczysz się tego, co niewłaściwe i niepotrzebne. Tak samo będzie, jeśli wybierzesz niewłaściwą metodę nauki, która nie odpowiada Twojemu sposobowi uczenia się.

Jaka jest Twoja droga do
skutecznej nauki j. angielskiego?

Zauważ, że praktycznie wszystkie kursy j. angielskiego przeznaczone są dla ogółu i nie ma w nich żadnego indywidualnego sposób nauczania (większość nauczycieli zna mało metod nauki). Chyba przyznasz mi rację, że nie da się wszystkich jednakowo traktować i nie wszyscy uczą się w  ten sam sposób?

Nie oszukujmy się. Wspaniale byłoby, gdyby powstała jedna idealna metoda nauki j. angielskiego, ale takiej nie ma.  Dlatego też prawdziwa droga do skuteczniej nauki j. angielskiego i biegłego posługiwania się nim wiedzie przez Ciebie i Twoje unikalne preferencje.

Ty musisz znaleźć taki sposób nauki, który jest dobry dla Ciebie, czyli taki, który daje Ci prawdziwą satysfakcję i efekty (popularne: łatwo, szybko i przyjemnie – taka powinna być Twoja nauka).

Dlatego też w tym poradniku dostajesz aż 15 różnych metod do wyboru. Dzięki temu z każdej z 15 metod możesz wybrać sobie to, co najbardziej Ci pasuje i te metody nauki, które dają Ci największe efekty. Dosłownie możesz stworzyć własną metodę nauki z połączonych części innych metod.

Oto, co jeszcze  kryje w sobie poradnik
„Skuteczne metody nauki języka angielskiego”:

Od autora

pawelWszystko jedno, czy dopiero zaczynasz naukę pierwszego języka obcego, czy może już uczysz się dłuższy czas, ale bez widocznych rezultatów. Ten poradnik ma za zadanie zaprezentować Ci przeróżne istniejące obecnie opcje nauki. Nauki szybkiej, łatwej, niekonwencjonalnej, ciekawej i skutecznej, która daje Ci wymierne, odczuwalne rezultaty.

Dlatego najlepiej traktować to wszystko jako zbiór elementów, z których dobierasz do swojej własnej, indywidualnej metody nauki obcego języka. Wybierzesz sobie tylko te elementy, którą Ci się podobają i które sprawdzają się w Twoim przypadku i dzięki temu właśnie szybciej i skuteczniej będziesz w stanie biegle posługiwać się angielskim.

Paweł Sygnowski autor najlepszych książek o nauce j. angielskiego i skutecznym wykorzystaniu potencjału umysłu.

    Angielski Do każdej z metod podane są linki do pomocnych w nauce  materiałów, takich jak: nagrania audio (MP3), video oraz specjalne testy czy kursy internetowe. Dzięki temu, po wybraniu najskuteczniejszej metody nauki dla siebie, możesz dodatkowo pogłębiać swoją wiedzę o niej.   

    Angielski Jak unikać typowych błędów w nauce j. angielskiego, które sprawiają, że mimo lat nauki, dalej jesteś „zielony” i dalej nic nie rozumiesz?

    Angielski Najważniejsza rzecz, na której każdy powinien się skupić, a jednak mało kto to robi. To właśnie przez ten jeden czynnik większość ludzi traci czas, ucząc się j. angielskiego.

    Angielski Najlepsze sposoby zapamiętywania słówek, które zostały wymyślone na podstawie wiedzy o ludzkim umyśle i badań przeprowadzonych na osobach nieskutecznie uczących się języków obcych.

Czy to koniec z nieskuteczna nauką j. angielskiego?

Nie wiem, czy pamiętasz, jaką frustracje może w Tobie wywołać problem, na który nie możesz znaleźć rozwiązania. Mimo włożonego wysiłku, mimo ciężkiej pracy, wciąż nic się nie udaje.  Znasz to uczucie, prawda?

Widzisz, nie obiecujemy Ci, że ten poradnik to magiczna pigułka, która w mig pozwoli Ci się nauczyć
j. angielskiego. Raczej proponujemy, abyś pomyślał nad tym logicznie. Skoro dotąd nie udawało Ci się skutecznie nauczyć, mimo że przecież kosztowało Cię to wiele wysiłku, to chyba logiczne jest, że metoda była nie taka, jakiej potrzebujesz i jaka działa naCiebie.

Dzisiaj masz możliwość nareszcie to zmienić. Już niedługo możesz poznać najskuteczniejsze metody nauki j. angielskiego i skorzystać z nich, zamiast, jak do tej pory, uczyć się języka tylko przy pomocy metod nieskutecznych. Działaj teraz i przestań tracić swój czas na nieefektywną naukę j. angielskiego.

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: skuteczne metody nauki języka angielskiego paweł sygnowski j.ang praktycznego sposob jak skutecznie sie uczyc skuteczne metody nauki jezyka angielskiego e-book, ksiazki jak skutecznie uczyc sie jezykow obcych, nauka j. angielskiego w internecie dla dzieci skutecne metody nauki słówek jęyka obcego, cała prawda nauce języka angielskieg ebk skuteczna nauka angielskiego darmowe kursy darmowy program do nauki języka angielskiego. A także: najlepszy sposób metoda nauki języka obcego skuteczna metoda uczenia się języka obcego ykorzystanie ebookó nauce, opisy czasów angielski-jak tworzyć zdania skuteczna metoda uczenia się sposoby jezyka muzyka po czym poznać czasy języku angielskim, jak zabrać się za naukę obcego, najskuteczniejsza metoda skuteczne metody uczenia sie jezykow. Jak również: sposobu uczenia się j. opisywanie drogi jezyk, opis sportowca -jezyk. skuteczna nauka języków obcych problemy nauka jezykow obcych cykl treningowy, jężyk darmowy mp3 opis srtowca angielsku, metody pracy języki obce musisz sie zmienic.

E-booki podobne do "Skuteczne metody nauki języka angielskiego", czyli na tematy:

angielski | języki obce

angielski - Angielskie formuły konwersacyjne
języki obce - Szybka nauka języków obcych