Angielskie czasy

Poradnik: Angielskie czasy - ebook

Autor:
Anna Horochowik
ISBN:
978-83-7582-441-4
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 57
Cena: 14.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj 7 czasów, które wystarczą Ci do sprawnej komunikacji. Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich?

Opis wydawcy:

Poznaj 7 czasów, które wystarczą Ci do sprawnej komunikacji Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich? Ta nowatorska książka jest publikacją wyjątkową, ponieważ jest napisana z myślą o osobach chcących nauczyć się podstawowych czasów, przydatnych w mówieniu i pisaniu po angielsku. Tak naprawdę – nie ma publikacji, jak ćwiczyć gramatykę w języku mówionym. Natomiast je... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czy już sam tytuł powoduje, że zalewasz się potem? Czy wciąż pamiętasz noce spędzone na jałowym zgadywaniu, co autor miał na myśli aby wpisać odpowiednią odmianę „have”? To już przeszłość! Dzięki poradnikowi Anny Horochowik odkryjesz, że tak naprawdę do porozumiewania się za pomocą języka angielskiego wystarczy umieć 7 podstawowych czasów! Autorka wyjaśnia nam, które z czasów są najbardziej przydatne, dlaczego i w jakich sytuacjach. E-book zawiera zestaw ćwicz... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Anna Horochowik: Angielskie czasy - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: ćwiczenia z angielskiego z trzech czasów past simple , present simple i present continous ebook angielskie czasy - poznaj 7 czasów, które wystarczą ci do sprawnej komunikacji, present simple, present continues, past simple, past continues - opis czasów.. Oraz: present continues present simple past continues past simple ćwcena casu contnuous contnues perfect- ćwczena, continuous perfect ćwiczenia, język angelsk czasy contnues simple, continous, perfect ćwiczenia czasy angelske contnous continuous dla dzieci continuous ćwiczenia continuous perfect.
Oraz: cwiczenia na continuous and continuos-ćwiczenia , perfect or.
Oraz: casu contnues angielskie czasy anna horochowik ilosc, fragmenty książek czy angielski, contnuous ćwczena czy anglicy używają continuous? czasy angielskie continous.
Oraz: j.angielski contnuous and continues, 7 casów podstawowych angielskiego, podstaoe języku angielskim 7 podstawowych casów angielskiego continous, jak nauczyć się czasów angielskich.
Jak również: smple angielskie-przydatne porady, dla dzieci jak uczyć się czasów angielskich, smple smple, czasy-darmowy ebook, jak nauczyć czasu continius, czsy countnous. podstawowych, jak uczyc dzieci, czasu angielskim poradnik powtorka czasow angielskich powtórka, 7. czas, dla dzieci. A także: podstawowe podstawowe podstawowe angieslki, presemnt poradnik. Jak również: dzieci przydatne, jak uczyć powtórka, powtórka, simple/, ebook, angielskim, ebook.
A także: -jezyk, dla, dla uczyć się.
A także: podstawowe poradnik, powtórka poradnik, komiksy zasady angielski-. A także: simplepast angielksi angielki, ebook, czsy.