Mowa zależna jest prosta!

Poradnik: Mowa zależna jest prosta! - ebook

Autor:
Anna Kowalczewska
ISBN:
978-83-7582-333-2
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 101
Cena: 19.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
W końcu ktoś po ludzku wytłumaczył na czym polega mowa zależna w języku angielskim, czyli jak jak przekazywać sens czyichś słów, nie zawsze ich używając, stosując poprawnie następstwo czasów?

Opis wydawcy:

"W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim." ...czas pozbyć się problemów z językiem angielskim! Czy termin "mowa zależna", czyli po angielsku "reported speech" wpędził Cię kiedykolwiek w stres? Czy uczyłeś się na pamięć, "co się na co zamienia" w następstwie czasów? Może coś Ci się kołacze po głowie... Simple Present zamieniamy na Simple Past, Simple Past na Past Pe... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Jestem więcej niż przekonany, że gdyby powstał ranking dotyczący elementów angielskiej gramatyki, sprawiających największe problemy podczas nauki, mowa zależna była by w czołówce. Powodem tego jest pozorna nielogiczność tego elementu gramatyki, oraz fakt, że niewielu nauczycieli potrafi jej nauczyć w odpowiedni sposób. Anna Kowalczewska jest jednak pod tym względem chlubnym wyjątkiem. W swoich licznych publikacjach udowadnia ona wyjątkową skuteczność w nauczania, nawet najt... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Anna Kowalczewska: Mowa zależna jest prosta! - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: mowa zalezna w jezyku angielskim dobre wytłumaczenie mowa zależna angielski następstwo czasów, jak napisać terminie czas angielsku. na czym polega mowa zależna angielski moa zależna języku angielskim, moa zależna jezyku angielskim mowa zależna jest prosta ebook, mowa program, -język, zalezna -język, -jezyk.
Oraz: zasady zalezna język język czasy zalezna angielskim, czym polega zalez, angielskiego czym polega wytłumaczenie zalezna jak napisać. A także: po angielsku angielskim angileskim -, -, angielski] zalezna-angielski zależna-angielski, moza zależność, angielksi, prosta, ebook. matura po ludzku mature prosta.