Szybka nauka języków obcych

Poradnik: Szybka nauka języków obcych - ebook

Autor:
Paweł Sikoń
ISBN:
978-83-7582-243-4
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 71
Cena: 29.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu? Poznaj techniki skutecznej nauki języków obcych, dzięki którym będziesz w stanie opanować kilka języków w stopniu komunikatywnym w ciągu kilku miesięcy!

Opis wydawcy:

Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu? Krok po kroku i „od A do Z” nauczę Cię właściwych sposobów nauki nowych języków obcych. Jak nauczyć się nowego języka obcego, używając właściwych sposobów nauki i odblokowując możliwości swojego umysłu? Od: Paweł Sikoń Data: 17 września 2007 Niezależnie od tego, jak trudno Ci się teraz skoncentrować... albo jak słabą masz pamięć... albo jak bardzo niemożliw... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Znajomość choćby podstawowa przynajmniej jednego języka obcego, to w dzisiejszych czasach niezbędny wymóg, szczególnie jeśli staramy się o dobrze płatną pracę. Nie każdy z nas może popisać się jednak niezbędną wiedzą z tego zakresu z wielu powodów. Po pierwsze – ostatni raz z językiem obcym miał do czynienia w szkole średniej, a jak wiadomo, umiejętność nieużywana czy zdolność, zanika.Po drugie – obecne kursy językowe są albo zbyt czasochłonne albo z kolei zbyt ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sikoń: Szybka nauka języków obcych - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: wyszukaj szybka nauka języka niemieckiego przez internet szybka nauka języków obcych paweł sikoń pobierz, szybka metoda nauki języków obcych e-book, szybka nauka języków obcych paweł sikoń, szybka nauka języków obcych ebook pobierz sposoby szybkiej nauki języków obcych nauka - darmowe ebooki. Jak również: skuteczne sposoby nauki jezyka obcego jak uczyć się ebook ebook, sposoby nauki porady, jezykow pawel, bardzo jezyka obcego poradniki do nauki jezyka obcego.
A także: darmowy newsletter poradnik do pobierz poradnik darmowe ebooki do, techniki, poradnik jak nauczyć się kilku, sposoby darmowa jezykow, e-book.
A także: jezykow sikon, ten pobierz, poradnik, porady do języka języka za darmo.
A także: porady nauką jęyka jezyka języki obce porady. Oraz: językiobcenauka.