Niemieckie słówka

Poradnik: Niemieckie słówka - ebook

Autor:
Paweł Sygnowski
ISBN:
978-83-7582-092-8
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 50
Cena: 9.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Skuteczna i sprawdzona metoda na szybką, łatwą i efektywną naukę obcego słownictwa + przykłady jej zastosowania w praktycznej nauce 200 niemieckich słów, zwrotów, wyrażeń w czasie krótszym niż 100 minut.

Opis wydawcy:

Jak zapamiętać 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut? UWAGA: Ujawniamy sekret skutecznej nauki niemieckich słówek! Zanim poznasz skuteczny sposób na naukę niemieckiego, zastanów się proszę przez moment, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może kt... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Mam przyjemność pisać recenzję bardzo dobrego poradnika służącego do nauki niemieckich słówek. "Niemieckie słówka" to nie tylko spis najpotrzebniejszych słówek, ale także wyjaśnienie metody szybkiej ich nauki. Jak? Paweł Sygnowski, autor kilku innych poradników o nauce, wyjaśnia nam, jakie są naturalne mechanizmy nauki języka u człowieka. Dziecko, które dopiero uczy się mówić, nie wkuwa na pamięć setki słówek, ale bierze "na warszt... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sygnowski: Niemieckie słówka - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: program darmowy do nauki slowek jezyka niemieckiego, lista słówek niemieckich na maturę niemieckiego, zwroty słowka na mature z nemeckego ważne słówka na mature niemieckiego matura nemeckego wroty słówka słówka niemieckie podobne do polskich matura niemieckiego - wroty,słówka, matura niemieckiego- słówka, wroty, agadnienia na mature.
Jak również: agadnienia mature do preentacji preentacja maturalna. zwroty nemecke maturę jak apamiętać matura słowka wroty zwroty do recenzji, ktoś dla zuchwałych ?, wyraenia mature wyrażenia, nauka slowek za darmo. Jak również: wyrażenia maturę efektywna nauka slowek niemieckich, jak napisać, ktoś dla zuchwałych? agadnienia, język, zwroty nemeck jak zapamietać, dla zuchwałych pobierz wroty maturę.
Oraz: dla maturzystów ebook slowka, prykłady, prezentacja maturalna słowka opisu dnia wroty maturę.
A także: słowka uka matur%ea, po niemiecku, nauka ile słówek. Oraz: koreprtycje prądnik mp3 darmowe pobier, słowka niemieckiego-pobier, slowka jeyka, slowka urodziny efektywna nauka slówka nauki prezentacja. -angielski, nauka, słóka nauki, wyrażenia zwroty. Oraz: slowka wyrazenia niemiecki-słówka matury poradnik nauki slowka urodziny niemieckie/zdrowie urodziny. Jak również: podobne pobierz ebook, dla zuchwałych ebook.
Oraz: ebook ebook. Oraz: porady maturą. porady zniemieckiego, 100 slowek, niemieckie], matury, słowa.