Strona bierna jest prosta!

Poradnik: Strona bierna jest prosta! - ebook

Autor:
Anna Kowalczewska
ISBN:
978-83-7582-501-5
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 149
Cena: 16.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak bez problemu opanować stronę bierną w języku angielskim? Skorzystaj – przekonaj się, że warto, a tytuł tej pozycji to rzeczywiście słowa, które sam będziesz mógł z czystym sumieniem wypowiedzieć.

Opis wydawcy:

Jak bez problemu opanować stronę bierną w języku angielskim? Jak radzisz sobie z angielską stroną bierną – jednym z trudniejszych działów gramatyki, przerabianym na każdym poziomie nauczania od gimnazjum wzwyż? Masz kłopoty? Nie wiesz, po co w ogóle używać tej struktury? Twoi nauczyciele załamują nad Tobą ręce, a Ty sam tracisz wiarę w siebie? Autorka wysoko ocenianych poradników „Mowa zależna jest prosta!” i „Okresy warunkowe są proste!” tym r... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Strona bierna jest jednym z najtrudniejszych działów języka angielskiego. Omawiana na każdym poziomie nauczania – od zawsze sprawia problemy. Często nie wiesz nawet po co się jej uczysz i czemu ponownie Cię nią męczą? Możesz odetchnąć z ulgą – autorka „Mowa zależna jest prosta!” i „Okresy warunkowe są proste!” tym razem udowadnia nam, że również „Strona bierna jest prosta!”. Męczące zagadnienia teoretyczne autorka prezentuje nam w ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Anna Kowalczewska: Strona bierna jest prosta! - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: okresy warunkowe w stronie biernej angielski recenzja po angielsku strona bierna, angielski to proste, strona bierna strona bierna gimnazjum angielski, strona bierna w jezyku angielskim, strona bierna języku angielskim -jezyk google, proste. mowa zależna jest prosta ebook -język, -j .. A także: angielskim darmowym j.angielskim, po angielsku, angielskim.
A także: jest prosta! prosta www darmowa, -, bierna-angielski, bierna- bierna-angielski, angirlski. mowa angielska matura matura. A także: bierny.