Opis ebooka "Spam. Profilaktyka i obrona"

Kup teraz książkę "Spam. Profilaktyka i obrona" »

"Otrzymujesz zaledwie 10 niechcianych wiadomości dziennie i już doprowadza Cię to do szału?"

Każdy, kto chce na poważnie wykorzystywać e-mail - wcześniej czy później - zetknie się z problemem spamu... To od Twojej wiedzy zależy, czy codziennie będziesz tracić wiele czasu i niepotrzebnie się denerwować usuwając zbędne listy, czy...

Jak to możliwe, że niektórzy dostają np. 2000 niechcianych wiadomości na dobę, a jednak żyją, mają się dobrze i w dodatku nie muszą nic robić, by spam sam znikał jak tylko się pojawia?

Dzieje się tak, ponieważ są oni świadomi mechanizmów, które rządzą wysyłaniem spamu i skutecznie się mu przeciwstawiają stosując różne przydatne "bronie" - na przykład filtry antyspamowe. Dzięki temu mogą się w ciągu dnia zająć czymś pożyteczniejszym niż usuwanie listów reklamujących viagrę, zegarki lub tanie oprogramowanie...

„Spam. Profilaktyka i obrona” to wartościowa pozycja, dzięki której użytkownicy mogą skutecznie walczyć ze spamem, zapewniając sobie tym samym komfort pracy z pocztą elektroniczną.

Magazyn INTERNET

Co trzeba wiedzieć, by niechcący nie udostępnić swojego adresu spamerom?

Należy bardzo uważać z podawaniem swojego adresu w jego normalnej postaci na forach dyskusyjnych, grupach usenetu, czy też w ogóle jakichkolwiek stronach WWW. Specjalne programy spamerów skanują strony WWW i wyławiają z nich adresy. Istnieje szereg sposobów na bezpieczne podawanie adresu, a ich omówienie znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”.

Co możesz zrobić, gdy ktoś bez Twojej zgody wysyła Ci niezamówione materiały reklamowe? Jakie kary grożą za wysyłanie SPAMu?

Od jakiegoś czasu mamy w Polsce ustawę, której zadaniem jest chronić nas przed otrzymywaniem niechcianych przesyłek. Co więc jest spamem w myśl ustawy, a co nim nie jest? Jak możemy zareagować, gdy dostaniemy spam i co grozi za jego wysyłanie? Ten temat został również bardzo sumiennie przedstawiony w książce „Spam. Profilaktyka i obrona”.

Idąc dalej tym tropem dochodzimy do kwestii "być albo nie być" dla wielu firm:

Chcesz wysyłać materiały reklamowe i jednocześnie nie być spamerem? Jak robić to legalnie?

Obecnie wysyłanie spamu jest wykroczeniem. Ściganie tego wykroczenia następuje na wniosek pokrzywdzonego i sąd może nałożyć grzywnę do 5000 zł.

E-mail pozostaje jednym z najpotężniejszych narzędzi sprzedaży dostępnych w internecie. Legalne jest wysyłanie materiałów marketingowych, które NIE są spamem. Jakie warunki musi spełniać lista adresów e-mail, do której możesz bezpiecznie wysyłać swoje oferty? Również i na to pytanie odpowiedź znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”

Kto powinien sięgnąć po tego ebooka?

ochrona, profilaktyka, spam Każdy, kto używa poczty elektronicznej i ma problem ze spamem. Jeśli dalej tracisz czas na usuwanie spamu ze swojej skrzynki i chcesz przerwać ten stan - koniecznie poznaj sposoby pozbycia się tego problemu.

ochrona, profilaktyka, spam Ludzie, którzy zaczynają się udzielać w sieci. Jeśli piszesz coraz więcej na forach, grupach dyskusyjnych itd. - przestrzegaj pewnych reguł, które uchronią Twój adres przed niepotrzebnym spamowaniem.

ochrona, profilaktyka, spam Każdy, kto myśli o wykorzystaniu e-maila w swoim biznesie. Jest niezwykle ważne, by wiedzieć dokładnie, co trzeba zrobić, by wysyłać swoje reklamy i jednocześnie nie narażać się na karę za spam.

ochrona, profilaktyka, spam Każdy, kto chce przestać ufać mitom i poznać prawdę na temat spamu. Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko, jak się chronić, ale będziesz w pełni świadomy lub świadoma swoich praw i łatwo odróżnisz spam od tego, co spamem nie jest...

Co jeszcze odkryje prze Tobą ebook „Spam. Profilaktyka i obrona” ?

ochrona, profilaktyka, spam Kto zarabia na spamie?

ochrona, profilaktyka, spam Spam w poczcie elektronicznej, na grupach dyskusyjnych, przez telefon, faks, SMS, MMS...

ochrona, profilaktyka, spam Jakie są popularne typy spamu e-mailowego? (E-maile reklamowe, „Zgodne z ustawą o świadczeniu usług…”, Oszustwa i wyłudzenia, Łańcuszki i żarty biurowe, Spyware, zombie i e-pluskwy)

ochrona, profilaktyka, spam W jaki sposób prawo chroni nas przed spamem?

ochrona, profilaktyka, spam Jak ochraniać swój adres i skutecznie bronić się przed spamem?

ochrona, profilaktyka, spam Rady dla stawiających pierwsze kroki w e-biznesie - jak używać komercyjnie e-maila i nie zostać spamerem?

ochrona, profilaktyka, spam Wiele bezcennych rad na 262 stronach tej solidnej publikacji. Sprawdź szczegóły w spisie treści.
 
Dodatek
Netykieta i standardy obowiązujące w sieci
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Polsce
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Unii Europejskiej (po polsku)

Prawo w internecie
Metody walki ze spamem
Oprogramowanie do walki ze spamem
Unix, Linux
MS Windows
Najpopularniejsze czarne listy (RBL)
Sprawdzanie wielu list RBL jednocześnie i inne narzędzia
Strony poświęcone tematyce spamu
Raz zainwestowane pieniądze pozwolą Ci nie tylko skończyć z problemem spamu, ale także stać się najlepiej poinformowanym na ten temat człowiekiem w Twoim środowisku. Jeśli posiądziesz tę wiedzę dzięki ebookowi, oszczędzisz prawie 30% ceny książki.
Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: akty prawne związane ze spamem obowiązujące w unii europejskiej (po polsku), spam.proflaktyka obrona free, spam. proflaktyka obrona kup kary za wysylanie lancuszkow spam lista sprawdzenie, kto zarabia na spamie sms pan tadeusz spamowanie poradnik, profilaktyka spamu. Oraz: darmowy rbl ustawa.