Przyjęcia okolicznościowe w praktyce

Poradnik: Przyjęcia okolicznościowe w praktyce - ebook

Autor:
Małgorzata Gajda
ISBN:
978-83-7582-498-8
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 73
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak przygotować perfekcyjne przyjęcie, które zachwyci Twoich gości? Dowiedz się, co na przyjęciu jest naprawdę ważne i w jaki sposób przestrzegać podstawowych zasad dobrego wychowania - zarówno w domu jak i restauracji.

Opis wydawcy:

Jak przygotować perfekcyjne przyjęcie, które zachwyci Twoich gości? W jaki sposób przygotować udane przyjęcie, które zachwyci KAŻDEGO oraz sprawi, że zapadnie mu ono w pamięć na bardzo długo? Każdy z nas na pewno bywa na różnych przyjęciach. Zdarza się, że sami zapraszamy gości, organizując spotkanie. Przygotowujemy przepyszne potrawy, rozmaite napoje, ale z jakiegoś powodu nasi goście nie są zadowoleni i szybko wychodzą. Czy chcesz poznać ten powód? Poznaj... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Udajesz się na przyjęcie ale nie wiesz, co oznaczają skróty na zaproszeniu? A może sam chcesz się podjąć organizacji eleganckiego przyjęcia, ale brakuje Ci wiedzy na temat tego, od czego zacząć i jak się zachować? Małgorzata Gajda proponuje nam krótki kurs dobrych manier i zwyczajów obowiązujących na określonych przyjęciach. Opisała ona czym jest kultura stołowa i jakie są rodzaje przyjęć, czym różnią się od siebie przyjęcia „na stojąco” i „na sie... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Małgorzata Gajda: Przyjęcia okolicznościowe w praktyce - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: ebook przyjęcia okolicznościowe w praktyce przyjęcia okolicznościowe w praktyce, formularz zamówienia na przyjęcia okolicznościowe zasady przygotowania przyjęcia okolicznościowego przyjęcia okolicznościoe praktyce rapidshare ebook - okolicznościoe praktyce okolicznościoe praktyce torrent jak przygotować przyjęcie okolicznościowe. A także: jak przygotować przyjęcie okolicznościowe?? przygotoania przyjęciu okolicznościoym, gajda. Jak również: przygotowanie okolicznościowego jak przygotować zasady dobrego zachowania na przyjęciu, zasady dobrego wychowania na przyjęciu.
Jak również: zasady dobrego wychowania na przyjeciu przyjecia przyjecia okolicznoscioe, przyjęcie literatura najlepsze porady na dobre przyjęcie, darmowy poradnik dobrego wychowania poradnik dobrego wychowania e-book.
Oraz: jak przygotowac przyjecie? book jak przygotować przyjęcie savoir przygotowac przyjecie, przygotować savoir -vivre wychowanie ychoanie restauracji, przyjece zasad wychowywane zachowanie przyjęciu wychowanie restauracja.
A także: zachoanie poradnik przyjecie domu, okolicznosciowe, przygotowac, przyjecie, wychowanie poradnik wychowanie pobierz, program wychowanie program. Oraz: zasady perfekcyjne przyj%eacie savoir, e-book porady domu, porady.
Jak również: savouir przjęcia gości poradnik savoir -vivre savoir-vivr dla dzieci, savoir-vivr porady, wyszukaj przyjecia, przyjecie.