Literatura

 
DARMOWY
biblia, stary testament, opowiadanie Maurycy Fabisz
Bardzo Stary Testament Nietrudno wymyślić zabawną historyjkę pozbawioną sensu, ale zabawne opowiadanie, o którym każdy powie „to jest to!” wymaga niemałego talentu!
 
młodzi artyści, sztuka Małgorzata Szymańska-Warda
Dłonie "Dłonie" Małgorzaty Szymańskiej-Wardy są opowieścią o życiu i problemach młodych artystów, ich walce o przedostanie się na rynek sztuki, walce ze stagnacją i pokusą poddania...
 
eseje Tomasz Rejmanowski
Friedrich Nietzsche... Esej na temat wybitnego filozofia. Tomasz Rejmanowski, autor oryginalnej publikacji, student politologii i redaktor Apeiron Magazine. Ebook dla tych, którym niekonwencjonalne myślenie nie jest obce.
 
eseje, oświecenie Tomasz Rejmanowski
J.J.Rousseau - Demokracja Jean Jaques Rousseau "filozof oberwaniec" czy klasyk demokracji bezpośredniej?
 
4,90 zł
humor, opowiadania, powieść Ewa Pałczyńska Winek
Oskar i reszta Niesamowicie zabawne opowiadania w stylu "Przygód Mikołajka", często zakończone jeszcze śmieszniejszymi pointami. Wciągają bez granic! Zarówno dla dzieci jak i dorosłych!
 
opowiadnia Zbigniew Wilkoński
Świat według Kratka Zbiór krótkich, zabarwionych czarnym humorem tekstów połączonych postacią głównego bohatera. Migawki z jego życia od narodzin do... Obraz współczesności z punktu widzenia przeciętnego człowieka.
 
eseje, renesans Jakub Frankiewicz
Wizja idealnego społeczeństwa w renesansowych utopiach Próba możliwie bezstronnego przedstawienia głównych założeń trzech utopii społecznych: Morus, Campanella, Bacon.
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »