II. Funkcje i ich własności

Poradnik: II. Funkcje i ich własności - ebook

Autor:
Maria Kielar, Tomasz Kielar
ISBN:
978-83-60863-09-1
Fragment:
brak
Ilość stron: 264
Cena: 9.77
Wydawca: Dobry eBook

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
264 strony zadań z odpowiedziami i przykładowymi rozwiązaniami do matury 2007 z matematyki dzięki którym i Ty zdasz dobrze maturę!

Opis wydawcy:

264 strony zadań z odpowiedziami i przykładowymi rozwiązaniami do matury 2007 z matematyki dzięki którym i Ty zdasz dobrze maturę! WYOBRAŹ SOBIE, że przychodzisz na maturę, rzucasz jedno spojrzenie na zadania i uśmiechasz się z zadowoleniem, bo wszystkie potrafisz rozwiązać. Spokojnie, bez nerwów (bo czym się denerwować, kiedy spodziewałeś się nie wiadomo czego, a tu wszystkie zadania są podobne do tych, które już robiłeś) rozwiązujesz jedno po drugim i z pewną si... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Myślę, że każdy z nas spotkał się z przypadkiem, kiedy uczeń tłumaczył swoje problemy z matematyką brakiem zdolności, lub tym że jest humanistą. Prawda jest jednak taka, że zazwyczaj nasze problemy wynikają z niepoświęcania matematyce odpowiedniej uwagi. Aby opanować matematykę konieczna jest bowiem samodzielna praca z książką, a powiedzmy sobie szczerze ilu z uczniów samodzielnie i nieobowiązkowo rozwiązuje w domu zadania z matematyki? Same chęci to jednak nie wszystko. Kiedy już zdamy ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: funkcje i ich własności matematyka matura, zadania z matematyki - własnosci funkcji prezentacja :funkcje ch własnośc, metody matematyczne w technice ebook.
Jak również: własności matematyka matura ops funkcj własnośc matematyka, matematyka: funkcje ch własnośc. Jak również: matematyka funkcje ch własnosc funkcje ch własnśc, ch własnośc zadana ch własnosc zadana. funkcja ch własnosc zadana własności funkcji prezentacja ch własnośc podaj, zadania do własnosci funkcji, matematyczne- matura nauka funkcji matematycznych. ch własnośc. poradnik ch w%b3asno%b6c . ch wlasnosc, matura poradnik nauka matematyczne. Jak również: funkcja matura nauka funkcji nauka, nauka. Jak również: funkcja ch własnośc ch wlasnosc, ch własnosc ebook własności -.
A także: własności matematyczne lasnosc matematyce matematyce, wlasnosci, wlasnosci, - nauki.