Fenomen grozy w muzyce

Poradnik: Fenomen grozy w muzyce - ebook

Autor:
Maciej Żołnowski
ISBN:
978-83-7582-032-4
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 157
Cena: 16.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Czy jesteś gotowy na spotkanie z najbardziej przerażającą i pierwotną spośród emocji? Oto wiedza niemalże tajemna, pionierska, zebrana i zbadana przez jednego z kapłanów muzyki filmowej - teoretyka sztuki i kompozytora w jednej osobie.

Opis wydawcy:

Czy jesteś gotowy na spotkanie z najbardziej przerażającą i pierwotną spośród emocji?   Groźne są sytuacje, w których czujemy nagłą suchość w gardle i przyspieszone bicie serca. Skąpani w półmroku nocy przez trupioblady księżyc, smagani w szaleńczym "danse macabre" podmuchami wichru, nosimy w sobie kir morderczego, paraliżującego do granic wytrzymałości strachu. Czy jesteś gotowy na spotkanie z najbardziej przerażającą i pierwotną spośród emocji? C... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Muzyka potrafi wzbudzać w nas nienazwane emocje i doznania. Jedne rytmy pobudzają nas do głębokiej refleksji, inne zaś budzą radość i chęć do życia, jeszcze inne pogrążają nas w nostalgii i głębokiej zadumie. Muzyka, odpowiednio skomponowana, potrafi także wzbudzić w nas uczucie strachu i przerażenia. O fenomenie wpływu muzyki na nasze doznania mówi bardzo ciekawa pozycja Macieja Żołnowskiego zatytułowana Fenomen grozy w muzyce. Książka ma postać dość obszernego wykładu na temat ludzkie... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Maciej Żołnowski: Fenomen grozy w muzyce - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: maciej żołnowski fenomen grozy w muzyce ebook, najbardziej przerażający muzycy fenomen grozy w muzyce wydawcy muzyka wzbudzająca strach, darmowe horrory - ebooki, muzyka wzbudzająca grozę, groza złotych myślach.
Jak również: muzyka uczucie strachu darmowe horrory ebooki, darmowa muzyka horror ebook horrory darmowe, ebooki horror darmowe horrory muzyka grozy, fenomen muzyce. groza muzyce gotowy. grożna horor, groza, groza, muza grozy.