Program partnerski

Wydawnictwa Ebooków oferują internautom i webmasterom programy partnerskie (PP). Polega to na promowaniu ich oferty w Internecie, korzystując ze specjalnych linków partnerskich. Jeżeli internauta kliknie w taki link i dokona zakupu, partner otrzyma za to prowizję (zazwyczaj ok. 40% wartości zakupu!). Po uzbieraniu progu wypłaty (ok. 100zł), partner otrzymuje na konto zarobione pieniądze.

Multi-program partnerski eBookInfo.pl

Program partnerski portalu eBookInfo.pl polega na promowaniu portalu wśród internautów. W zamian za promocję, w portalu wszystkie linki partnerskie prowadzące do zamówienia każdego ebooka otrzymują parametr partnerski partnera, z którego polecenia użytkownik wszedł na stronę eBookInfo.pl.

Word Press Nowość! Jeżeli prowadzisz blog oparty na WordPress'ie - wykorzystaj wtyczkę AutoPartnerLink i promuj ebooki przez każdy wpis na swoim blogu. Wtyczka automatycznie zmienia słowa kluczowe w Twoich tekstach na linki (oczywiście z Twoim parametrem partnerskim) do powiązanych tematycznie ebooków.
Czytaj więcej o wtyczce...

Program Partnerski eBookInfo.pl to same korzyści:

Użytkownik ma dostęp do wielu publikacji z różnych wydawnictw. Może porównać oferty i wybrać najlepszą publikację dla siebie.
Partner eBookInfo.pl dostaje 100% przysługującej mu prowizji za zakupy z jego polecenia. Po wejściu użytkownika z polecenia partnera, na jego komputerze zostaje zapisane cookie ważne 366 dni. Oznacza to, iż prowizję od zakupu ebooka partner otrzyma nawet po roku od wejścia użytkownika na strony portalu.
Portal eBook­Info.pl zarabia na reklamach kontekstowych. Użytkownicy, którzy nie są zainteresowani zakupem ebooków, byćmoże zechcą przejść na stronę reklamodawcy, który ma ofertę powiązaną tematycznie z danym działem lub ebookiem. Prawdopodobieństwo, że użytkownik wybierze reklamę zamiast ebooka jest znikome, gdyż reklamy na stronach eBookInfo.pl nie są umieszczone nachalnie.

Dodatkowe korzyści z PP eBookInfo.pl

Dodatkowo, aktywni partnerzy, którzy zakupili i przeczytali konkretnego ebooka dostępnego na stronie eBookInfo.pl, mogą napisać jego recenzję i zamieścić darmowy fragment z własnym linkiem partnerskim. Wtedy każdy użytkownik, niezależnie z czyjego linku partnerskiego wejdzie, poprzez darmowy fragment może zostać skierowany do oferty sprzedażowej ebooka na stronach wydawnictwa z polecenia autora recenzji.

Rejestracja w programie partnerskim eBook­Info.pl

Aby przystąpić do multi-programu partnerskiego eBookInfo.pl, wypełnij poniższy formularz. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w którymś z programów partnerskich, kliknij w link w formularzu lub poniżej w logo wydawnictwa i zarejestruj się.

Login: * (będzie używany jako parametr w adresie)
Hasło: *
Powtórzenie hasła: *
E-mail: *
Parametr w PP Złotych Myśli: (z ciągu, który trzeba użyć w adresie strony, np. przy ciągu "p_partnerski.php" w to pole należy wpisać tylko "p_partnerski" - bez cudzysłowów)
Parametr w PP Escape Magazine: (ID partnera)
Parametr w PP Dobry eBook: (ID partnera, wraz z początkowymi zerami)
Parametr w PP CzasNaE-Biznes: (NID partnera)
* - pola obowiązkowe
Rejestracja oznacza akceptację regulaminu

Życzę wszystkim wysokich prowizji!
Twórca multi-programu partnerskiego
Łukasz Jarzembowski

Logowanie do panelu MPP:

Login:
Hasło:
 

Kliknij w logo wydawnictwa, aby zarejestorwać się w PP:

 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »