Praktyczny Kurs Pisarstwa

Poradnik: Praktyczny Kurs Pisarstwa - ebook

Autor:
Katarzyna Siba
ISBN:
978-83-7582-807-8
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 112
Cena: 21.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Praktyczny Kurs Pisarstwa, który krok po kroku wprowadzi Cię w sztukę umiejętnego pisania, dzięki czemu Twoje opowiadania, powieści czy wypracowania, będą wciągające, nietypowe i wartościowe, a ludzie będą chcieli je czytać!

Opis wydawcy:

 Ty także możesz napisać fascynującą książkę z intrygującą fabułą i odnieść sukces. Poznaj sekrety autorów bestsellerów. Pomyśl, jakby to było, gdybyś napisał jakąś Wielką Powieść i stał się sławnym pisarzem. A może nie interesuje Cię sława? Może wolisz po prostu dobrze zarabiać pisząc dużo i szybko? Nie wiesz tylko, jak zacząć, co zrobić, jak ubrać w odpowiednie słowa historie, o których wciąż myślisz, które być może Ci się śnią. Wiem dobrze, co to znaczy... ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad pisaniem książek? Pewnie niewielu z nas myśli o tym poważnie tylko dlatego, że uznaje sukces w tej dziedzinie za bardzo ciężki do osiągnięcia. Z drugiej jednak strony chcemy pisać. Gdyby tak nie było nie pisalibyśmy „do szuflady” czy choćby nie byłoby takiego wysypu blogów internetowych. Katarzyna Siba jest osobą, która już od dłuższego czasu przekonuje nas, że pisać może każdy, i to w sposób prowadzący do osiągnięcia na tej płas... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Katarzyna Siba: Praktyczny Kurs Pisarstwa - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak napisać książkę kurs pisarstwa ebook darmowy, darmowe e-booki praktyczny kurs pisarstwa.
Oraz: ebooki praktyczny kurs pisarstwa pobierz darmowe ebooki poradnik dla pisarzy, praktyczny kurs pisarstwa e-book jak napisać ksiązkę poradnik ebook praktyczny kurs pisarstwa darmowy, jak krok po kroku napisac ksiazke, jak pisać wciągające opowiadanie, praktyczny ebook poradnik - jak napisać książkę?.
Jak również: napisacksiazke lub e-booka kup, pisanie książki krok kroku, poradnik dla pisarzy ksiazka, kursy szczecinie, poradnik napisać książkę napisać książke, dobrze książkę pisac powieść - porady porady książkę. Oraz: darmowy pisac powiesc, książke, za, darmowy powieść pisania książek ksiażke książka.
Jak również: pisarstwo pisarstwo ebooka.