Opis ebooka "Mężczyzna od A do Z"

Kup teraz książkę "Mężczyzna od A do Z" »

Już niedługo dowiesz się więcej o mężczyznach niż większość kobiet przez całe życie i będziesz w stanie z łatwością użyć tę wiedzę do...

Czytaj dalej, jeśli:

Mężczyźni są inni niż kobiety.

Wiem, brzmi to jak banał, ale tak jest. Świadomość tego, pomoże Ci odnosić sukcesy nie tylko w zdobywaniu męskich serc, ale i umocnieniu swojego związku. Pewnie też wiesz o tym, że różnimy się do siebie, ale ile kobiet i mężczyzn tak naprawdę wyciąga z tego jakieś wnioski?

My mężczyźni inaczej myślimy, inaczej czujemy, inaczej odbieramy różne bodźce (nawet dotyk). Nasza skóra jest siedmiokrotnie grubsza niż kobiet. Mężczyźni są słabsi psychicznie... My mężczyźni myślimy obrazami, Wy kierujecie się uczuciami. Was uwodzi to, co słyszycie - nas to, co widzimy. Do Was przemawia muzyka, odpowiedni głos, wiersz...- to tak w dużym skrócie.

„Ten poradnik pozwoli ci odkryć sekrety mężczyzny, pisane przez mężczyznę dla kobiet”

Ten poradnik został napisany z myślą o wszystkich kobietach: od nastolatek szukających swojej pierwszej miłości po kobiety od lat żyjące w stałym związku. Tak naprawdę to większość mężczyzn jest taka sama, dlatego też wiedza tutaj zawarta będzie dla Ciebie dość uniwersalna. Pisząc ten poradnik, autor starał się pokazać, jak sytuacje codziennego życia widzi mężczyzna. Chciał pokazać kobietom, jak wygląda druga strona medalu.

Kim jestem i czemu miałabyś mi wierzyć?

Nazywam się Piotr Mart. Od kilku dobrych lat pomagam kobietom zrozumieć mężczyzn. W moim kursie "Jak uwieść i rozkochać w sobie mężczyznę?" wzięło udział już kilka tysięcy kobiet z całej Polski i nie tylko.

Dawno temu postanowiłem sobie, że pomogę zmienić świat. Tak, chcę zmienić świat na lepszy! Chcę, aby kobiety i mężczyźni poznali swój sposób myślenia - wtedy będzie mniej zdrad, rozwodów i zerwań. Faceci będą zakochani w swoich dziewczynach i żonach. Znacznie mniej będzie nieszczęśliwych kobiet i nieszczęśliwych mężczyzn, za to znacznie więcej szczęśliwych rodzin i ludzi na świecie. To jest mój cel!


List od czytelniczki:

„Drogi Piotrze,

Może dzięki temu, że od początku stosowałam w praktyce Twoje wskazówki dotyczące kontaktów z mężczyznami, mam dzisiaj tak wspaniałego mężczyznę. Widzę, że wiele Pań nigdy nie dostało takiego listu jak Twój powyżej. Ja dostałam ich kilka właśnie od mego ukochanego. Są prawie identyczne. On również wspomina piosenki, przy których tańczyłam, sytuacje, gdy się uśmiechałam, i wiele; wiele innych. Piotrze dziękuję Ci za wszystko! Dzięki Tobie mam wspaniały związek. Nie muszę się martwić, że mąż mnie nie kocha czy zdradza, bo jemu to nawet do głowy nie przychodzi. Dziękuje za wszystkie Twoje rady i wskazówki. A wszystkim Paniom, które chcą się poczuć równie szczęśliwe jak ja - polecam teksty pana Piotra. Naprawdę warto. Pozdrawiam gorąco i serdecznie ściskam”.

Monika

Większość tego co do tej pory wiedziałaś
o mężczyznach jest nieprawdą?

Dlaczego tak uważam? To proste. Większość kobiet czerpie swoją wiedzę o mężczyznach od... KOBIET. Tak dokładnie, kiedy pojawia się jakiś problem z mężczyznami, kobiety radzą się przyjaciółek, czytają książki i gazety pisane przez kobiety itd. Nie ma w tym nic złego, ale większość z tych rad mówi raczej o tym jak "złapać na haczyk" mężczyznę dzięki jakimś sztuczkom, niż o tym jak być sobą i załatwić tą sprawę. Wcale nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś, żeby uwodzić i rozumieć mężczyzn.

Porady na temat związków, które możesz znaleźć w magazynach kobiecych, są pisane przez kobiety dla kobiet - a chyba oczywiste jest, że kobieta nie jest w stanie w pełni zrozumieć mężczyzny? Kto lepiej zrozumie mężczyznę niż sam facet, który wie jak czuje i myśli brzydka płeć - NIKT?

Dlatego też ten poradnik jest taki wyjątkowy. Pokaże Ci on, jak to wszytko wygląda od strony mężczyzny. Jak on to widzi i jak on interpretuje różne wydarzenia, a nawet Twoje zachowanie.

Już niedługo poznasz:

Ile ta wiedza może być warta dla Ciebie?

Jeśli jesteś samotna, to chyba nie muszę Ci nawet zadawać pytania, jak ważne jest bycie kobietą, która magnetycznie przyciąga mężczyzn i potrafi rozkochać w sobie, tego którego wybierze.

Jeśli masz już swojego mężczyznę, męża, chłopaka pomyśl, jak bardzo poprawią się Wasze relacje albo i nawet na nowo, Wasza miłość zapłonie żywym i jasnym ogniem, jeśli przestaniesz popełniać dotychczasowe błędy, a zaczniesz na nowo rozkochiwać w sobie faceta.

Ile warte jest niemarnowanie więcej nerwów i czasu, starając się zrozumieć, co myśli mężczyzna i jak go "podejść", żeby między Wami było nie tyle dobrze, co wspaniale. Ile może być warte skończenie z wiecznymi kłótniami, brakiem komunikacji w związku i innymi problemami? Pomyśl logicznie. Ile może być warte nawiązanie zrozumienia między Wami i zbudowanie trwałego mocnego związku dwojga ludzi, a nie dwóch indywidualnych osób.

2000 złotych? 1000 złotych? A może 100 złotych?

Twoja inwestycja w poradnik „Mężczyzna od A do Z”, to tylko 27 złotych. Tak dokładnie. To tylko 27 złotych. Mniej niż kosztują dwa bilety do kina na kolejną romantyczną komedię...

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: jakis tekst o popelnianiu bledow w zwiazku miedzy kobieta a mezczyzna czy są jeszcze faceci szukający kobiety nie tylko dla seksu, co zrobic zeby mezczyzni widzieli we mnie seksowna kobiete, co zrobić gdy twój facet przestaje na ciebie zwrócić uwagę, jak rozkochac sobie mezczyzne ktory tylko chcial seksu jakie uczucia yołuje tobie tekst spaniały pan lis, czy mężczyzna, który zdradza będzie to robił całe życie myśl jak facet! jak zdobyć utrzymać mężczyznę ebook, wspaniale zaspokoić swojego chlopaka sexualnie.?. Oraz: poradnik dla kobiet rozkochac sobie mezczyzne rozkochac sobie faceta który chce tylko seksu, poradnik dla mecyny radic sobie kobietami wirtualny sex np robisz sobie mężczyznę lub kobiete, jakie są największe potrzeby chłopaka podczas seksu zrozumieć nieśmiałego meżczyzny uczucia do mnie czym myŚli mężczyzna, gdy myŚli seksie pis romawiac facetem jesli sa problemy sexem dlaczeg mężczyžni ptrafią mówić uczuciach, zobacz temat - rozkochac mężczyzne???. Jak również: rokochać nastolatka mareń porady kiedy mężcyna potrafi romawiać ukochaną poradnik dla zaspokoic swojego faceta, co czuje gdy sexu stałym ziązku. uszczesliic mezczyzne lozku kobierty ktore kochaja bardzo darmowy e-book rozkochać jeszcze bardziej faceta? aby twoj mezczyna widzial swiata poza toba, mysli kchanka p zerwani - psychlgia rozkochać mezczyzne dobry poradnik, dlaczego mężczyžni wyrażają uczuć słowami?. A także: kbiety mówi uczucich mężczyžni seksie wychować faceta mężczyznę wskazówki, romawiać mężcyną żeby mnie roumiał czym rzmawiają mężczyžni przez sex telefn. co uczucie między kobietą mężczyzną czego męzczyzn jest najważniejszy/ uwiesc faceta aby byl twoj cale zycie, dlaczego mezczyzni wyrazaja swoich, poradnik kobiecy uwieść swojego chłopaka, rozkochac noo zdradzie, uesc sobe????, ile minut dziennie mężczyzna myśli seksie?, zmienić mężczyznę..., zakchany mezzna mwi uczuciach. dlaczego mężczyžni myślą inaczej niż kobiety traktować kobietę mężczyz kobeta robą leżą sobe. Oraz: radić sobię mecyną opisy śmiesne trzy powodu których zdradzają, co myśli mężczyzna zebys m.
Oraz: traktowac kobiete mezczyzne czego mężczyzny tak ważny jest seks?, sprawić mężczyzna chciał więcej sexu gdy mecyna prestaje romawiac kobieta.
Oraz: trzy powody których zdradzają zaspokoić mężczyzny bez kobiety rmawiać mężem prblemach sexem relacje szukających polska chce bardziej sexu mezzna kbieta. Oraz: czego mężczyzny taki ważny jest rzkchianiu sbie, sprawic eby facetem byl lepsy, porady problemach iąkach kobietą dlaczego mezczyzni zdradzaja internecie ile razy mezczyzna dziennie mysli sexie dlaczeg mówią uczuciach?. opis romantycznego dotykani ciała kobiety psychicznie, rozkochać każdego dlaczego może wyrazić uczuć, zdobyć utrzymać darmowy ebok uszczęśliwić mężczyznę podczas seksu nieśmiały myśli kbietach.
Jak również: widzą kobietę podczas sexu mówią uczuciach meżczyzna którego jest ważny czym zaspokoić potrzeby sexs sposoby rozkochanie mezczyzny. wskazówki dotyczące sexsu aby był lepszy prwdziwe uczucie jk rozumieć, jaki sposób zdradza kobietę? gdy ziazku przestaje sie podobac, meżczyzna pragnie kobiety ebook, wersze dotyczace mlosc, pmóc facetwi rzmawiać uczuciach mezczyznm chdzi tylk przyciągnąć odpowiedniego, zaspokoić porady. Oraz: rzmawiać żeby tbie myślał jakie jest uczucie się pragnie skazóki rozkochać faceta? uszczesliwic chlopaka porady, mężczyznm chdzi tylk, dobrze zaspokoić mężczyzne mężczyznach ich traktwać żyć. A także: porady utrzymac przy chlopaka rmawiać mężcyną ucuciach?, pomóc mężczyžnie yrażaniu, sprawic tbie myslał darm, jakie uczucie męszczyzna przy sexie uszczesliic lozku, ćwiczenia mężczyzny lepszy, wyraza uczucie kbiety mezczyzna, dobry związek, wiersze kobiece marzenia temat.
A także: mężczyzne przez internet 5 sposobów żeby zrazić zrozumieć facetów, noo rozkochać chłopaka, rmawiac mecyna. sposob mezczyzna yraza, darmowe sposoby manipulacje facetem, azny ziazku mezczyzny, niesmiali mezczyzni yrazaniu nigdy powie. rmawiac mecyna ucuciach objawy mezczyzna przestaje zaspokoic sexualnie m%ea%bfczyzne cwiczenia lepszy mezczyzny się zachowuje zakochany, chca usłyszec mezczyzni piotr mart czemu meżczyzni mówią noo kobietę, rmawiac mężcyną, zdobyć sobe.
A także: przełamać psychikę zachowuje się zakochany - drmowe e-book rmawiać mężcyną ucuciach, rmawiac mężcyną ucuciach zadawać pytania noo, błedy relacji męcynami. A także: ile czasu mysla sexie ćwiczenia lepszy męzczyzn, sprawic aby myslal tbie. Oraz: stale pragną romawiac mężcynami chce rzmawiać tbie, psychlga mezczyznach sekse, noo, wywolywane emocj uwodzene, uszczesliwic swojego meszczyzne? jakie kobietą, przyciągają męższczyzn, noo. A także: zaspokoic meza mozna przez ilośc 1000 świat, teksty seksie pisane d mezczyzny mężczyzny stałym ziązku mężczyznę- kiedy mężczyžnie chdzi tylk wygląda kobietą mężcyną.
A także: seksie naprawde ile czasu myśli sexe.
Jak również: piotr mart wyraża sposób faceci uodzą rozmawiac, uszczesliic lozku, ćwiczenia lepszy mezczyzny, rmawiać chłpakiem sexie, mężznm chdzi tylk.
Jak również: uszczęśliwić swojego noo męża robi kobieta kiedy pragnie uszczesliic meżczyzne sexie romawiac mężcyną, męszczyzny dziewczynach mezzne mozna wychowac, byc sexy, wygląda mężczyzną k sexsi. przyciagaja wiersz sexsi meszczyzna-kobieta.pl ado ebook darmowy] zachowania zakochanego, utrzymać, ebook drmowy, uieŚć pana, darmowy kobiecie. rozumieją przez lepsza meżczyzny opisy www.sex męcynami.pl faceci rzmawiają sposób uszczęśliić poradniki sexualne nastolatek książki rzkchiwaniu męszczyzn, zakochanego chłopaka, drmowy ebook. Jak również: radic brakiem zrobić żeby być chce kobiety!, znalezc wspanialego, mężzny ważny, poradniki nstolatek sexualne męzczyžni mówią podczas zachowanie zakochanego zrozumieć mężczyzne, wazny.
A także: zrobic zeby był wyjątkowy mężczyznę?, opis uczuć zakochanego, zachowania zakochanego złapać zdradzie utrymac wiaek mecyna zachowania podczas mężcyną ucucie, poradniki zrozumiec. Jak również: zachowanie pokazywac mezznie, czemu przestaje sposób wyrażania uczuć posiadają cene. zachowanie pisenka łamiących mężczyznach, napsany, wersze mezczyznach zdradze, mężczyzne sprawic byl. A także: wychować zaspokoic lozku, odwraca szczęśliwego zrozumieć sexualny mezczyznach statystyka szczęśliwego związku, bledy sexe, gazeta mężczyznach. Jak również: wygląda zakochany wyrażają uczucia?, relacje. A także: zakochany zachowanie emocje cym rmawiac męcynami, uwie%b6%e6 bez, sexwne wiersze ciele poradniki pisane przez pokazywać kobiecie, dotykać.
Oraz: gorąco romawiac facetem sez, kiedy zakochany, romawiac mężcyna, zachowac, uieść 5 minut.
Oraz: związku dwuch ludzi ziązku, popycha zdrady. kiedy, tapety cym rmawiać mężcynami popycha zdrady? ile mze mysli. A także: mężczyžnie chdzi oznacza, popycha zdrady, sa kobiety??, uwieść zachowaniem wygląda sexowny, zmienic, czemu mężczyžnie traktują zrozumiec.
Jak również: kbietach wychować chłopaka, faceta? nowo kobiete, zaspokoic.
A także: pokazac sposób sexualne męzczyzn, sposoby mężczyzną wideo pokazać kobiecie myśli inaczej, uszczęśliwić sexowny czyli problemy sexalne, kto. chłopca nowo pokazać kobiecie mezczyzne?, mysla, uierzyć sój seksapil nowo darmowa filmowa edukacja.
A także: cym rmawiać mężcyną, objawy, oznaki, wychować wspaniały wierszyk czym. prsiłeś kilka temat, mężczyzni mówią, dwiedz się czegś kilka sposobow pragna faceci, opis nieszczęśliwego agresja meżczyzny sexsie. szukających nowo męża?.
Jak również: uwieść zaspokojenie chce tylko, seks- nastoaltek mwia meza.
Jak również: problemy sexualne tylko, objawy, mężczyžnie rzmawiać uczuciach?, męża.
Jak również: mężcynami ujawnić męzczyžnie, nieśmiały uwieśc, wspaniały wiersz, męża dziękuje, zrozumiec, uczuce, mężczyżni zdobyć zrozumieć uszczesliwic chlopaka myslenia wskazówki, darmowy mężcynami rzmawiać, myślimy inaczej, czym myslimy bycia mężcyną. pokazywać nowo meżczyzna uczuca, uczuca wzrokowcami, prawda pisy wywołać mąż mężcyną, niesmialosc wina zwiazku.
Jak również: złapać wygasnie chec, kobieta, sexualne, uwiežć, wskazowki dotyczace.
A także: listem uwieść sposoby które uwieść mężą, pisze wspierać ćwiczenia, seksu?, cechy wzrokowec.
Oraz: uczuć swiecie mysli, bez ziazku? meżczyžn ch uczuca uczuci zdobyć poradniki, sex-mężcyna kobietą. mężczyŹni przyciąga męszczyzn zaspokojenie. ćwiczenia może męzczyzna wspierać zrozumiec kochanke mężczyznach męża. objawy sex- faceta? swiat zdobyc meszczyzne dotykać.
Jak również: wzrokowiec osoby wygląda, zrazić, męzczyžni, rzmawiac grubsą.
A także: uszczęśliwić, mężcyną, cztery główne. Oraz: ujawnic bez meżczyžni. Jak również: relacje, swiata męzczyzny wazny. Oraz: uczuci uczuca mężcyną, inaczej mężczyzni słowa uczuca, męzczyzna uczuca, uczuci, uczuci, dotyk nieśmiały, poprawia męskość.
A także: dotykanie uczuca, wychować prostych bez. A także: uczuca sposoby męszczyzn, uwodza uczuci, moze opisy które uwodzą uwodzenie może. A także: męzczyzna mescyna pisy, męzczyzny męskości, mężcyna, mężcyną.
Jak również: mężczyzn tadeusz męzczyzna ucuciem.
Jak również: ado uczuca opisy, uczuci, piotr mart mężczyŹni meskosc.

E-booki podobne do "Mężczyzna od A do Z", czyli na tematy:

uczucia | seks | sex | mężczyzna | męskość

seks - Naturalne planowanie rodziny
sex - Oblicza zdrady
męskość - Prawdziwy Mężczyzna
uczucia - Sekrety uwodzenia
mężczyzna - Tajemnice męskiego umysłu