Jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń

Poradnik: Jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń - ebook

Autor:
Bogumiła Reczek
ISBN:
978-83-60863-84-8
Fragment:
brak
Ilość stron: 45
Cena: 35.90
Wydawca: Dobry eBook

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Oto legalna praca dla Ciebie, która pozwala zarabiać nawet 5000 złotych dziennie, i którą możesz cieszyć się w wolnym czasie!

Opis wydawcy:

Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko,  Zanim zaczniesz czytać dalej ten tekst, mam dla Ciebie pewne, intrygujące pytanie... Jaka profesja jest Ci w stanie zagwarantować tak WIEEEEELKIE korzyści? Dzienne wynagrodzenie w zakresie od 1000 do 5000 złotych a nawet więcej! Tylko wyobraź sobie – to może dać nawet od 20000 do 100000 złotych miesięcznie!!! Od razu uściślę – jest to zajęcie zupełnie legalne i uważane za jedno z najbardziej prestiżowych! Co więcej &ndas... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie są cechy idealnej pracy? Dla większości ludzi takimi cechami jest praca na własny rachunek, gdzie sami sobie jesteśmy szefem. Do tego oczywiście musi dawać ona odpowiednie zarobki. Wielu ludzi pragnęłoby także poznawania w swojej pracy nowych ludzi, aby nie stała się ona zajęciem monotonnym. Czy istnieje jednak praca która łączy wszystkie te składniki i jest tym samy łatwa, przyjemna i niezależna dając nam jednocześnie satysfakcję finansową? Autorka podr... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Bogumiła Reczek: Jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń e-book jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkolen book jak zostac wzitym trnrm zostać wziętym trenerem... zostać trenerem szkoleniowym.
A także: coaching zostać trenerem? coaching, zostac coaching, zarobić 100000 złotych wzitym, szkolenia praca poradnik trenerski. A także: zarobic 5000.