Szybka nauka dla wytrwałych

Poradnik: Szybka nauka dla wytrwałych - ebook

Autor:
Paweł Sygnowski
ISBN:
978-83-7582-300-4
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 172
Cena: 26.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Wszystko to, czego nie uczą w szkole - skuteczne techniki pamięciowe i praktyczne sposoby na szybką i sprawną naukę. Tylko dla ambitnych i wytrwałych osób, które chcą mieć przewagę na rynku pracy.

Opis wydawcy:

 Poznaj skuteczne techniki pamięciowe, umożliwiające bezproblemowe zapamiętywanie wszystkiego czego potrzebujesz ułatwiając Ci pracę i naukę. Czy wiesz, że istnieją naukowo udokumentowane, łatwe w użyciu sposoby na zwiększenie sprawności pamięci, szybszą i łatwiejszą nauką? Teraz i Ty możesz je poznać, gdy przeczytasz e-booka pt. "Szybka nauka dla wytrwałych" Wtajemniczeni, którzy znają te sposoby i sekretne sztuczki, używają ich by mieć nad Tobą przewagę w szkole i w pr... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Pamięć ludzka to bardzo ważny element funkcjonowania zarówno w życiu zawodowym jak i tym codziennym. Głównym narządem odpowiedzialnym za sprawne posługiwanie się pamięcią jest nasz mózg wyposażony w odpowiednie receptory pozwalające na szybkie przetwarzanie dostarczanych mu informacji i wiadomości. Bardzo często praca, jaką wykonujemy na co dzień wymaga od nas zdolności jaką jest szybkie zapamiętywanie przekazywanych nam informacji. Nie każdy z nas potrafi sobie z takim za... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sygnowski: Szybka nauka dla wytrwałych - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: sposob na szybka nauke i szybkie zapamietywanie, sposoby na szybszą łatwejszą naukę, szybka nauka dla wytrwałych pobierz, szybka nauka dla wytrwalych ebook.
Oraz: ebook szybka nauka dla wytrwałych wypracowanie techniki do skoły, dobre sposoby szybką ukę, szybka nauka dla wytrwałych. nuk nuk szkole szkoła wypracowania szybko ebook nauka niemieckiego. Oraz: szybkie zapamiętywanie dobre sposoby uke sprawna sposoby szybkiej nauki, szkoła szybkiej nauki, szkola nauki pamieci, nauka- porady porady nauke, szkola-wypracowania.