Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia

Poradnik: Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia - ebook

Autor:
Paweł Sygnowski
ISBN:
978-83-7582-249-6
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 150
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Szybkie czytanie wymaga dużo praktyki i systematyczności. Ta publikacja zawiera 8 zestawów ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym!

Opis wydawcy:

8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! W dzisiejszych czasach szybkie czytanie to umiejętność, która staje się coraz bardziej potrzebna i popularna. Nie robią już na nas niewiarygodnego wrażenia osoby, które czytają po 1000-2000 słów na minutę, bo po prostu wiemy, że jest to możliwe. Jeśli jeszcze nie wiesz na czym polega szybkie czytanie, kliknij tutaj Nie musisz płacić kilkase... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Jak wiadomo, we współczesnym świecie czas to pieniądz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na kursy szybkiego czytania. Korzyści wynikające z umiejętności szybkiego czytania są bowiem nie do przecenienia. Zwykle, aby je nabyć zapisujemy się na długi kurs stacjonarny, który kosztuje nas dosyć dużo pieniędzy, a także zajmuje sporo czasu. Jest jednak alternatywa, która jest nawet lepsza. Od pewnego czasu w Internecie można znaleźć ebook "Szybkie cz... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sygnowski: Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia e-book, szybkie czytanie praktyczne cwiczenia sygnowski, szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia, szybkie czytanie praktyczne ćwiczenia, techniki czytania praktyczne ćwiczenia szybkie czytanie ćwiczenia.
A także: na czytanie-darmowe darmowe na, do szybkiej nauki czytania, darmowe cwicenia nauki cytania szybka nauka cwiczenia - darmowe ebooki, poradnik szybkiego czytania darmo, czym polega czytania czym polega.
Jak również: szybkiego czytania do nauki, wyszukaj, ćwiczenia-szybkie, szybkieczytanie porady szybkiego. nauka darmowy nauka poradnik, nauka za, book szybki czytani porady, ebook darmowe ebooki nauka.