Techniki manipulacji

Poradnik: Techniki manipulacji - ebook

Autor:
Sergiusz Kizińczuk
ISBN:
978-83-7582-026-3
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 145
Cena: 21.70
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj techniki manipulacji i już nigdy więcej nie daj się "wpuścić w kanał"! Autor zdradza sekrety, które mogą pomóc Ci w obronie przed manipulacją.

Opis wydawcy:

Czy tego chcesz, czy nie, z manipulacją stykasz się każdego dnia wiele razy. O tym, że dałeś się zmanipulować, przekonujesz się zwykle po czasie. Czasem kupisz coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje – od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora. Jak za pomocą kilku słów nakłonić kogoś do zachowania się w taki sposób, jak Ty chce... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Na pewno nie jeden z nas został już co najmniej kilka razy zręcznie zmanipulowany. Tak naprawdę z manipulacją mamy jednak styczność dużo częściej niż nam się wydaje. Ile razy zdarzyło się nam kupić np. rzecz, której tak naprawdę nie potrzebujemy. Głównym problemem wiążącym się z manipulacją jest fakt, że zwykle dopiero po fakcie orientujemy się, że zostaliśmy jej poddani. Można się jednak przed nią bronić. A może jesteśmy zainteresowani nie tyle obroną przed manipulacją z zewnątrz,... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Sergiusz Kizińczuk: Techniki manipulacji - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak za pomocą kilku słów nakłonić kogoś do zachowania się w taki sposób, jak ty chcesz? za darmo techniki manipulacji kizińczuk, sergiusz google book, manipulacja techniki manipulacji psychologia, s. kizińczuk techniki manipulacji pobierz, co to jest manpulacja obrona przed ną obrona przed manipulacja w związkach], techniki manipulacyjne - psychologia.
Jak również: techniki manipulacji darmowy e-book obrony przed manipulacjami manipulacji psychologii manipulacja-.
Jak również: manipulacji- psychologia technika psychologia psychologia.
Jak również: manipulacja manipulacyjne ziązku psychologiczna ebook, eebok darmo jak sie bronić przed manipulacją manipulowanie ebook.
Oraz: obrona przed ną ziązku obrona na, manipulacja, ebook manipulacyjne cytaty. manipulacyjne ebook mainpulacji ebooki, manipulacji,, darmwy, tehcniki darmowe e-book, darmowy. psychologiczna tchniki, darmowe darmowy darmowe (psychologia) obrona manipulacją.
Oraz: pordniki poradnik, poradnik manipulowani. A także: technika poradnik, darmowy cytaty, cytaty, e-book.
Jak również: ebooki za.