Zwielokrotnianie Umysłu

Poradnik: Zwielokrotnianie Umysłu - ebook

Autor:
Harry Kahne
ISBN:
978-83-7521-327-0
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 119
Cena: 21.70
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Jak efektywnie robić kilka rzeczy na raz i zyskać wiele wolnego czasu? Naucz się tego, co do perfekcji opanował Harry Kahne i wykorzystaj w życiu codziennym.

Opis wydawcy:

Jak efektywnie robić kilka rzeczy na raz i zyskać wiele wolnego czasu? Czy zastanawiasz się czasami nad tym jakby to było wykonywać KILKA czynności jednocześnie w pełni je kontrolując? Niniejsza publikacja pt. „Zwielokrotnianie Umysłu” jest uaktualnioną wersją kursu stworzonego przez Harry’ego Kahne'a we wczesnych latach 20. ubiegłego wieku. W tamtych latach Harry Kahne był przez prasę i ludzi z branży rozrywki nazywany bombastycznymi, acz w tym akurat przypadku całkiem trafn... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Ludzki mózg jest zdecydowanie najbardziej fascynującym organem, w jaki wyposażyła nas natura. Być może doszły do ciebie opinie, że wykorzystujemy jedynie mały odsetek jego możliwości. Myślę, że Harry Kahne na pewno by się z tym zgodził. Był on postacią zdecydowanie ponadprzeciętną, a w swoim otoczeniu miał opinię człowieka o wielu umysłach. Przyczyną tego była umiejętność przeprowadzania dużej ilości operacji mózgowych naraz. Mógł on np. prowadzić jednocześnie dwie rozmowy i... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Harry Kahne: Zwielokrotnianie Umysłu - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak efektywnie robić kilka rzeczy na raz i zyskać wiele wolnego czasu?, zwielokrotnianie umysłu harry kahne darmowe ebooki zwielokrotnianie umysłu harry kahne ebook, harry kahne - zwielokrotnianie umysłu, harry kahne zwielokrotnienie umysłu, harry kahne zwielokrotnienie ebook, zwielokrotnianie umysłu - za darmo.
Oraz: zarządzanie czasem darmowe ebooki zwielokrotnianie darmo sciagnij, planowane zarządzane czasem. Jak również: umyslu pobierz pobierz ebook, zwilokrotniani, zwielokrotnienie umysłu,, zwielokrotnienie umyslu umyslu, zwielokrotnienie, planoanie życiu codziennym.
Jak również: html harry’ego e-book, umyslu planowanie życia planowanie, planowanie.