Praktyczny pomocnik procesowy

Poradnik: Praktyczny pomocnik procesowy - ebook

Autor:
Genowefa Grześkowiak
ISBN:
978-83-7582-576-3
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 141
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Praktyczny poradnik, który poprowadzi Cię "za rękę" przez całe postępowanie przeciwko Tobie wszczęte, zarówno karne jak i cywilne, i pozwoli wyjść z niego zwycięsko!

Opis wydawcy:

Nie tylko dla niesłusznie oskarżonych i bezpodstawnie pozwanych przez sąd. Jak samodzielnie wygrywać rozprawy? W idealnym świecie, nikt nie powinien trafić do sądu oskarżony za coś, czego nie zrobił, a już w żadnym wypadku nie powinien zostać za to skazany. Niestety realia są o wiele brutalniejsze i zapewne nie raz słyszałeś o niesłusznie oskarżonych i skazanych. I mowa tutaj o ludziach naprawdę niesłusznie oskarżonych, a nie o takich, którzy tylko tak mówia. Przypadki taki... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Przeciętny człowiek nie interesuje się sprawami i postępowaniami sądowymi aż do momentu, kiedy sam musi mieć z tym styczność. Takiej osobie, obarczonej dodatkowo stresem ciężko jest się odnaleźć w nowej sytuacji i gąszczu przepisów regulujących postępowania sądowe. Bez znaczenia czy jesteśmy pozwani z powództwa cywilnego, jesteśmy oskarżeni w postępowaniu karnym czy sami chcemy kogoś pozwać. Nowa sytuacja w której się znajdziemy lub znaleźliśmy wymaga od nas wiedzy, kt&oacut... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Genowefa Grześkowiak: Praktyczny pomocnik procesowy - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: genowefa grzeskowiak-,, praktyczny pomocnik procesowy autor: genowefa grześkowiak isbn: 978-83-7521-357-7, bezpodstane oskarzenie procesie cyilnym. Oraz: pozycja oskarzonego procesie karnym proces karny zagadnienia praktyczne, google book postępowanie karne.
A także: praktyczny poradnik procesowy. karny cywlny, cywilny krny karny, cywilny darmowe ebooki prawo skazany. Jak również: ojciec niesłusznie oskarżony cyilny xviii ieku, cywilny karny, cywilny spis treści, poradnik dla pomocników cywilny krny cywlny, prawo procesy cywilne, prawo.
Oraz: strone ojca e-book ebook, ebook, ebooks poradnik procesowy, procs e-book popradnik procesowy, opis.
Jak również: ebook e-book prawo karne temty.
Oraz: ebooki pomocnik prawo karne.