Nawiązanie stosunku pracy

Poradnik: Nawiązanie stosunku pracy - ebook

Autor:
Przemysław Ciszek
ISBN:
83-7387-964-1
Fragment:
brak
Ilość stron: 41
Cena: 36.60
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Zadbaj o umowę o pracę, która zabezpieczy Twoje interesy. Gotowy wzór umowy o pracę wraz z propozycjami jej modyfikacji, w związku z nietypowymi warunkami zatrudnienia pracownika.

Opis wydawcy:

Umowa o pracę, która zabezpieczy Twoje interesy. Gotowy wzór umowy wraz z poradami ekspertów. Umowa o pracę to podstawowy dokument towarzyszący zatrudnianiu pracowników. Zapis niektórych postanowień umowy, jak np. miejsce wykonywania pracy, wynagrodzenie, czas pracy mogą budzić liczne wątpliwości, gdy pracodawca: wysyła pracownika do pracy za granicę, chce wprowadzić elastyczny sposób zatrudnienia, chce wypłacać wynagrodzenie w innej walucie. Prez... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Starając się o stałą pracę, to my sami, powinniśmy zadbać o to, by wszystko co dotyczy jej wykonywania zostało jasno opisane w umowie jaką zwieramy z naszym przyszłym pracodawcą. Umowa o pracę to podstawowy dokument, który nie tylko określa nasze obowiązki ale także wskazuje nam nasze prawa. Nie każdy z nas jednak orientuje się jak powinna wyglądać oraz czego dotyczyć prawidłowo skonstruowana umowa o pracę. Do tych właśnie osób skierowana jest książka Pawła Ciszka (z wykształcenia ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Przemysław Ciszek: Nawiązanie stosunku pracy - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: . nawiązanie stosunku pracy (umowa o pracę); nawiązanie stosunku pracy umowa o prace, umwa prace nawiazanie stsunku pracy, zatrudnienie muzyka na umwe prace nawiazanie stosunku przez umowe nawiązanie stosunku przez umowe, stsunek pracy - umwy pracę, c zadbać umie pracę stosunek pracy-prace opisane.
Oraz: umwa prace gtey wzr nawiażanie umwy pracę, wzór umwy pracę stałą, nawiazanie umwy nawiązanie umwy, stsunek umwy, umwa pradnik, umwa praw, prawo zatrudnienia, umwy. umowa.