Wynagrodzenie za pracę

Poradnik: Wynagrodzenie za pracę - ebook

Autor:
Tadeusz Nycz
ISBN:
83-60061-01-7
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 63
Cena: 18.30
Wydawca: Dobry eBook

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Wynagrodzenie to nie łaska, ale ekwiwalent za świadczoną pracę, bo pracownik dobrze opłacony lepiej pracuje, oszukiwanie zaś, z czasem dosięga pracodawcę, choćby nawet dysponował potężnym zapleczem prawników!

Opis wydawcy:

Stan prawny na dzień 1.02.2005 r. EBook Wynagrodzenie za pracę dotyka najdrażliwszej, a zarazem podstawowej kwestii w relacjach pracodawca – pracownik, czyli wynagrodzenia. Warto więc poznać kształtujące je mechanizmy prawne. Jest tak napisany, aby móc służyć zarówno zatrudniającemu, jak i zatrudnianemu. Z pewnością jesteś jednym albo drugim. Sprawdź, co mówi prawo na Twój temat, czy nie przysługuje Ci więcej, niż zdołałeś uzyskać? Z eBooka Wynagrodzeni... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Wiesz, jakie jest jedno z najtrudniejszych a jednocześnie najbardziej kłopotliwych pytań podczas rozmowy o pracę? -"Jakie są pani/pana oczekiwania, co do wynagrodzenia?" Właśnie - czy umiesz obiektywnie ocenić, jakie powinno być Twoje wynagrodzenie na danym stanowisku? Jakiej odpowiedzi chciałbyś udzielić, a jakiej oczekuje Twój ewentualny pracodawca? A co na ten temat mają do powiedzenia przepisy prawne, normy unijne i szeroko pojęta kultura? Te i inne kwestie poruszył Tadeu... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak zostać wziętym trenerem pobierz za darmo, wynagrodzenie za pracę spis treści wynagrodzenie za prace spis treści, wynagrodzenie za pracę literatura wynagrodzenia pracę - dochód. co to jest dochód wynagrodzenia darmowe ebooki wynagrodzenie, dochody wynagrodzenia pracę czy dochód to wynagrodzenie ebook darmowy.
A także: zarobki ebooki prawo pracy psychologia praca zarobki wynagrodzenia literatura, poradniki wynagrodzenia, poradnik, dochód wyngrodzenie dochód, jjakdorobic dom pensji, czy zarobek to ebook poradnik wynagrodenie dochod ow wynagrodzeń jak zarobic wiecej, to ? dochod pensj, pensj pensj dochód, pensja. A także: zarobki u praca zarobki pensja.