Opis ebooka "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale"

Kup teraz książkę "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale" »
To nie jest książka. To Twój prywatny coach!

Jeśli nie jesteś gotowy pracować nad sobą "€“ nie bierz go do ręki. Zostaw tym, którzy naprawdę chcą osiągnąć sukces.

Dzięki niemu:

Przeczytaj fragment publikacji

"Życie w  XXI wieku nie jest higieniczne. Zapracowani, niewyspani, nakręceni, w  pogoni za  lepszym jutrem, staramy się sprostać wymaganiom świata. Media, pieniądze, moda, kariera, hedonizm, szczątki wartości, brak wiary.


Czy miewasz czasami takie chwile, gdy  twoje życie zaczyna kręcić się w  szybkim tempie, wykonujesz dzień po  dniu rutynowe czynności i  nagle łapiesz się na  refleksji, że  "€žcoś"€ powinieneś zmienić? Chcesz zatrzymać się i  na nowo określić kierunek działania? Sprawdzić stan swojego życiowego konta? Zajrzeć do  szuflad, wyrzucić z  nich wszystko i  przejrzeć na  nowo? Spojrzeć na  swoje życie z  lotu ptaka i  na tyle, na  ile to  obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z  poszczególnych jego części?"


Jak to zrobić? Opowie Ci o tym w swojej książce
Kamila Rowińska

"€œPrzez ponad 13 lat zarządzała zespołem 3500 osób, współpracując z koncernem kosmetycznym, gdzie osiągnęła spektakularne sukcesy. Dziś to właścicielka firmy Kamila Rowińskadoradczo-szkoleniowej Rowińska Business Coaching. Coach, trener, motywator. Specjalizuje się w business oraz executive coachingu. Autorka programów szkoleniowych skierowanych do firm usługowych i handlowych.

Wspiera managerów w opracowaniu strategii ich działania oraz tworzeniu własnych standardów działania i programów szkoleniowych. Absolwentka Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, kierunków: zarządzanie przedsiębiorstwem i coaching.

Współzałożycielka studiów podyplomowych "€žMarketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość"€ przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Członkini International Coach Federation, Lady Business Club. Ambasadorka Akademii Przyszłości.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Najchętniej spędza czas ze swoją rodziną, która stanowi dla niej największą motywację i inspirację do działania."€ž

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Zobacz opinie czytelników

Jeżeli jeszcze nie wystartowałeś, książka Kamili pomoże Ci znaleźć motywację do zrobienia pierwszego kroku. Jeżeli start masz za sobą, pozwoli Ci nabrać tak niezbędnego rozpędu. Niezwykle cenna dla wszystkich zabiegających o to, by zdobywać najwyższe oceny w każdej dziedzinie życia. Studiuj ją niezwykle uważnie.


    Paweł Mazur Dyrektor Sprzedaży Sentemo


        Książka ta to udział w prawdziwej historii zmagań z trudnościami życia, w prawdziwych emocjach, przepleciony dojrzałą refleksją. To spektakularny pokaz siły i determinacji, którą wyzwala przekucie trudności w cele i poszukiwanie odpowiedzi na to, czym jest szczęście.

        Bez udziału autentycznym w swoim życiu można czuć się jak dryfujący statek, a dryfujący statek może kiedyś zawinie do obranego portu, a może się rozbije. Weź odpowiedzialność za swoje życie i przy pomocy zaproponowanych, indywidualnych ćwiczeń - inspirujących, wspierających oraz mobilizujących do pracy nad sobą - świadomie podążaj,   obierając kurs na docelowy port.

        Wartością tej książki jest możliwość uczenia się, odkrywania i rozwijania siebie w pożądanym kierunku, szerokość spojrzenia i pogłębienie samoświadomości. Uczy ona tego, co moim zdaniem jest najistotniejsze - bycia autentycznie w kontakcie ze sobą, a to jest drogą do budowania dojrzałych relacji z drugim człowiekiem.

        Autorka przekazuje zdobytą wiedzę, swoje doświadczenia i umiejętności, dając tym samym możliwość rozwoju innym uczestnikom, których kierunek określa myśl "€žEksploruj, czerpiąc z życia inspirację".

    Anna Krupińska psycholog, certyfikowany trener biznesu, coach
        Gdy usłyszałam, że Kamila napisze książkę... poczułam motylki w brzuchu. Wiedziałam, że ta lektura będzie dla mnie wyzwaniem, ale też byłam pewna, że jak tylko ją przeczytam, to nastąpią wyjątkowe zmiany w moim życiu. Kiedy tylko otrzymałam swój egzemplarz, przeczytałam go w dwie godziny, czując wielką ekscytację... Nie zważałam na ćwiczenia, pytania, przekonywania autorki... Ja po prostu chciałam wszystko wiedzieć od razu.

        Potem zaczęłam od nowa, powoli, ze zrozumieniem, ze wszystkimi ćwiczeniami... No i tutaj się zaczęło. Wartości, cele, osie czasu, koła życia i szczere odpowiedzi samej sobie... Trwało to tydzień, a za mną dopiero pierwszy rozdział.

        Po dwóch tygodniach dotarłam do końca, a moje podejście do pracy, domu, dzieci, ba, życia, zmieniło się. Jestem bardziej świadoma siebie, swoich pragnień, swoich celów, swoich wartości. Wiem, w jakim kierunku i po co podążam. Co więcej, wiem jak tam dotrzeć.

        Ta książka nie jest na jeden raz. Ta książka będzie dorastać i dojrzewać razem z Tobą. A gdy będziesz czuł, że już siebie doskonale znasz... przeczytaj ją ponownie.

    Karolina Kozielska Dyrektor Klubu Oriflame (www.karolinakozielska.pl)


Książka jest szczera do bólu, jak sama autorka. Kamila ma w sobie siłę i odwagę do tego, aby publicznie obnażyć się ze spraw prywatnych, a tym samym pokazać, że w swoim życiu "€žprzyciasny beret"€ wybieramy sami. Czytając ją, potkniemy się o prawdę, prawdę o sobie, swoim życiu i o sytuacji, w której wręcz tkwimy po uszy.

Książka pobudza, nurtuje, daje kopa, odpowiada na pytanie, co to jest odpowiedzialność?

Porównanie do czarki ze starą herbatą i z miejscem na nową trafiło do mnie jeszcze mocniej niż beret. Jakże prościej sobie powiedzieć, wyobrazić - czas na nową, świeżą herbatę i zabrać się do parzenia, niż ciągle obserwować starą esencję, dolewając.

Takie przesłanie towarzyszyło Kamili od dawna, szybko wyciągała/wyciąga wnioski i idzie dalej, nie babra się w tych pomyjach z przeszłości, zwłaszcza jeśli nie należą do niej.

Książka polecam tym, którzy: "€žLeżą na gwoździu i wyją, jak im jest źle na tym łez padole"€, tym, którzy mają dosyć toksycznych układów i związków, tym, którzy ściągają żółte rajstopy tuż przed wyjściem z domu, bo kiełkuje w nich myśl, co powiedzą, pomyślą inni. Tym, którzy łakną zmiany, prawdy i wskazówki, co dalej.

Magdalena Saganowska 

Zbuduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale już dzisiaj!

 

Unikatowa propozycja: 60-DNIOWA GWARANCJA

Przeczytaj, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne

Jesteśmy pewni jakości wiedzy, którą wydajemy, dlatego udzielamy specjalnej gwarancji, aby Twoje zakupy były absolutnie bezpieczne. Jeśli zakup nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu, odzyskując 100% wydanych na niego pieniędzy.

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane.

E-booki podobne do "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale", czyli na tematy:

rozwój osobisty | jak osiągać cele | coaching | ebook

ebook - Poznaj sekret jak pisać ebooki
rozwój osobisty - Spokój i radość
coaching - Jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń