Efekt Motyla

Poradnik: Efekt Motyla - ebook

Autor:
Kamil Cebulski
ISBN:
978-83-7582-198-7
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 141
Cena: 21.70
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Dowiedz się, w jaki sposób jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem, tak jak miało to miejsce w przypadku Autora tej niesamowitej publikacji.

Opis wydawcy:

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? "Nie ważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje" Zapewne nie raz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki, czy Anthony Robbins. Są oni znani na całym świecie. Zajmują się tematyką motywacyjną, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego, osiągania sukcesu, wydają książki. Jeśli czytałeś ich książki, pewnie nie raz się zastanawiałeś nad tym, czy oni faktycz... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Na pewno każda osoba nastawiona na osiągnięcie sukcesu, zainteresowana własnym rozwojem spotkała się z wieloma książkami na ten temat. Wszystkie one, napisane zostały przez wielkie światowe autorytety w dziedzinie samodoskonalenia i osiągania swoich celów. Po przeczytaniu którejś z tych pozycji często dochodzimy jednak do wniosku, że wiedza w nich zawarta jest dla ans bezużyteczna. Dlaczego? Ponieważ opisuje ona zachodnie lub amerykańskie realia, a my żyjemy w Polsce. Kamil Cebulsk... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Kamil Cebulski: Efekt Motyla - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: motywacja do pracy spis treści motywacja do pracy darmowy ebook robert kiyosaki darmowy e book efekt motyla darmowy e-book.
Oraz: motywacja do pracy poradnik darmowe ebooki- efektmotyla efekt motyla ebook download. Jak również: darmowe ebooki efekt motyla efekt motyla ebook darmowy pobierz darmowy, pobierz motywcj efekty prcy darmwy ebok, darmowe ebooki download. Oraz: download darmowe, sukces, e-book, e-book, zig ziglar motywacja sukces kamil cebulsk.