Jak zdać egzamin?

Poradnik: Jak zdać egzamin? - ebook

Autor:
Paweł Sygnowski
ISBN:
978-83-7582-796-5
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 90
Cena: 21.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Wiedza to nie wszystko aby być w stanie zdać każdy egzamin i wie o tym każdy. Liczy się jeszcze 'to coś', dzięki czemu egzaminator będzie do nas odpowiednio nastawiony. Poznaj metody i sztuczki, aby bezstresowo zdawać każdy egzamin!

Opis wydawcy:

  Poznaj metody i sztuczki, aby bezstresowo i zawsze pozytywnie zdać każdy egzamin! Egzamin to nieodłączna część studenckiego życia i to w przeróżnej formie. Kolokwia, zaliczenia, no i właściwa sesja, to główne "atrakcje" studenckiego życia. Czy wiesz, że blisko 50% nowych studentów odpada w czasie pierwszej sesji? Dlaczego? Czy dlatego, że po prostu nie wiedzą, nic się nie uczyli i są kompletnymi cymbałami ze zdawanego przedmiotu? Wcale nie. Dużą część... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Egzaminy, zaliczenia, kolokwia… Kto z nas studentów tego nie zna? Pewnie nie raz, podchodząc do egzaminu zauważyłeś, że różni ludzie, zupełnie inaczej się podczas niego zachowują. Wiadomą rzeczą jest, że jedni się bardziej stresują a inni mniej. To nie tutaj jednak leży przyczyna zdania lub nie zdania egzaminu. Czy zastanawiałeś się, dlaczego osoby, które często w ogóle się nie stresują zdają egzamin, a te zestresowane oblewają? Przecież często te drugie umieją... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sygnowski: Jak zdać egzamin? - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak zdać egzamin? inne w tej kategorii paweł sygnowski, jak zdać dobrze egzamin w czasie sesji, nie podchodzić do egzaminu studia, porady dla studentów egzamin jak zdać egzamin? ebook darmo, jak bezstresowo zdać egzaminy ze studiów sesja, jak pozytywnie zdac sesje, zdać - book. Jak również: egzaminy studia zdac sesja, egzaminy - porady studia zdac? sesji, zdac egzamin? e-book, życia sesja studenci zdac, e-book, porady studia.
Jak również: studia egzaminy sesja ebook, porady na sesje, sesja studencka porady, egzamin?ebook. ebook sesje e-book, darmowe ebooki, zaliczenie, sztuczki na kolokwium sesję?? sesje egzamin-studia sesję, sesje. poradnik, studia-sesja, dtudia, sesję.