Jak znaleźć i kupić mieszkanie

Poradnik: Jak znaleźć i kupić mieszkanie - ebook

Autor:
tomasz szopiński
ISBN:
978-83-7582-041-6
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 58
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Praktyczny przewodnik, który wyjaśni jak poruszać się po rynku małych nieruchomości i znaleźć sobie najlepsze mieszkanie. Poznaj mało znane sekrety pośredników nieruchomości.

Opis wydawcy:

Poznaj mało znane sekrety pośredników nieruchomości. Jak znaleźć i kupić mieszkanie? Oto praktyczny przewodnik, jak poruszać się po rynku małych nieruchomości i znaleźć sobie najlepsze mieszkanie? Marzysz o własnym domu? Zastanawiasz się nad zakupem własnych czterech ścian? A może niedługo bierzesz ślub i Twoja sytuacja życiowa sprawi, że będziesz musiał rozejrzeć się za miejscem do mieszkania? Jeżeli tak. To czytaj dalej, ponieważ mam dla Ciebie bardzo ważne informacje. Widzisz, na ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Jeżeli wyprowadzasz się z domu, chcesz wynajmować mieszkanie na okres studiów, planujesz ślub i własne „M” bądź po prostu przeprowadzkę – koniecznie zaopatrz się w poradnik Tomasza Szopińskiego „Jak znaleźć i kupić mieszkanie”. Dzięki temu unikniesz wielu problemów, jakie czekają każdą osobę, która po raz pierwszy zabiera się za zakup mieszkania. Co może Cię spotkać? Między innymi możesz: zawrzeć umowę z niedozwolonymi zapisami, Twój dev... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
tomasz szopiński: Jak znaleźć i kupić mieszkanie - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak samodzielnie kupić działkę, czyli sztuka korzystnego nabywania nieruchomości gruntowych, jak znaležć kupć meszkane recenzja, jak znaležć kupć meszkane? ebook, jak znaležć mieszkanie przez internet, jak znaležć kupć meszkane ebook, inwestowanie w nieruchomości e-book, kupic nowe mieszkanie poradnik poradnik pośrednika nieruchomości, poradnik, kupic mieszkanie.
Jak również: nieruchomosci poradnik e-book poradnik kupić mieszkanie, kupic mieszkanie. kupić kupć co dalej znaležć kupić, porady kupić darmowe ebook nieruchomości. Jak również: inwestowanie nieruchomosci nwestowane za co nieruchomosci ebooki kupic niruchomości, nieruchomości ebook e-book.