Sekrety kreatywnego myślenia

Poradnik: Sekrety kreatywnego myślenia - ebook

Autor:
Andrzej Bubrowiecki
ISBN:
978-83-7582-282-3
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 97
Cena: 21.70
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Sekrety kreatywnego myślenia, czyli jak rozbudzić swoją kreatywność i tworzyć genialne pomysły?

Opis wydawcy:

Jak rozbudzić swoją kreatywność i tworzyć genialne pomysły? „Nie używając tak nieskończenie wspaniałego skarbu jak kreatywność – czy to z powodu nieświadomości istnienia, czy też ze względu na jej celowe unicestwienie – człowiek nie tylko ponosi stratę. Dokonuje także zdrady samego siebie." – Masatoshi Yoshimura Czy już uświadomiłeś sobie, że przyszłość należy do ludzi kreatywnie myślących i działających? Zapewne nieraz podziwiałeś wielkich odkrywców i wyn... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym charakteryzują się wszyscy ludzie odnoszący sukces, to wiedz, że tą cechą jest kreatywność. To właśnie ona wyróżnia osoby wybitne od zupełnie przeciętnych. Co więcej nie jest to cecha z którą się trzeba urodzić. Za pomocą odpowiednich kursów można bowiem wypracować umiejętność kreatywnego myślenia u siebie. Andrzej Bubrowiecki, autor książki „Sekrety kreatywnego myślenia” zajmuje się tym tematem od wielu lat. Poza wyksz... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Andrzej Bubrowiecki: Sekrety kreatywnego myślenia - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: andrzej bubrowiecki sekrety kreatywnego myślenia, sekrety kreatywnego myślenia - fragment, ebook - sekrety kreatywnego myślenia sekrety kreatywnego myślenia, ebook, e-book sekrety kreatywnego myślenia myslenia ebook jak rozbudzić sobie kreatyność inteligencja kreatywność jako sposób.
Oraz: jak rozbudzić swoją kreatywność myslenia sekrety.kreatywnego.myślenia. myslenie u dzieci kretywność inteligencj, jak rozbudzic kreatywność?, cechy jak rozbudzic kreatywnosc.
A także: opis myślenie ebook, motywacja kreatywność., motywcj kretywność • kreatywne myślenie kreatywność-motywacja myślenie inteligencja. Oraz: siła umysłu rozbudzić umysł masatoshi yoshimura myślenie, umysłu ebooki. sukces siła umyslu myslenie, siła umysłu biznes umysł kreatywny, umysl na sukces, sukces.