Mowa Ciała a Sukces

Poradnik: Mowa Ciała a Sukces - ebook

Autor:
Łukasz Milewski
ISBN:
978-83-7582-170-3
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 161
Cena: 27.00
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Dowiedz się, jak za pomocą zmiany osobistej kształtować mowę ciała i stać się liderem!

Opis wydawcy:

Jak za pomocą zmiany osobistej kształtować mowę ciała i stać się liderem? Jeśli masz 10 minut wolnego czasu w ciągu dnia to gwarantuję Ci, że w tydzień (lub mniej) nauczysz się jak analizując Mowę Ciała rozmówcy, czytać mu w myślach. Data: 25-06-07 Od: Łukasz Milewski Temat: Czy można czytać ludziom w myślach, na podstawie analizy ich ruchów, gestów i mimiki? Drogi przyszły adepcie sztuki mowy ciała, Zanim napiszę Ci w jaki sposób możesz opanować czytanie w myśl... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Mowa ciała to podstawa naszych kontaktów z innymi ludźmi. To także prawdziwy klucz do osiągania powodzenia lub niepowodzenia w naszym życiu osobistym oraz zawodowym. Łukasz Milewski przygotował dla nas specjalny poradnik, w którym krok po kroku uczy nas jak skutecznie poznać mowę ciała oraz jak wykorzystać ją do umiejętności odczytywania myśli i zamiarów naszych rozmówców. Jest to umiejętność bardzo przydatna nie tylko w pracy zawodowej ale również w życ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Łukasz Milewski: Mowa Ciała a Sukces - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: recenzja ksiazki lukasz milewski mowa ciala a sukces jęyk ciała. jak cytać myśli ludi ich gestów mow cił sukces łuksz milewski ebook, mow cił sukcs łuksz milwski book, mow cił sukces sciągnij z drmo, 10 kluczy do odczytywania mowy ciała, mow cił sukces ebook downlod, mow cił sukces drmowy ebook, drmowy ebook mow cil.
Oraz: mow cił ebook pobierz mow cił drowy mow cil free, mow cił scignij, mowa ciała darmowy mowa ciała myśli -księgarnia, mow cił z drmo, mow cił recenzj, psychologia mowa ciała, mow -.
Oraz: mow pobierz jak wykorzystać mowę poradnik mowa -sklep darmowe ebooki, darmowe e-book tadeusz milewski, darmowy ciala.
Jak również: darmowy darmowe dar opis zagadnienia ciala na e-book, ciala poradnik ciałem darmowy. poradnik poradnikmowa, ciala darmowe, porady ebooki, e-book, ebooki.
A także: porady ciałem ciałem.
Oraz: ciła.