Klucz do skutecznej komunikacji

Poradnik: Klucz do skutecznej komunikacji - ebook

Autor:
Przemysław Pufal
ISBN:
978-83-7582-417-9
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 90
Cena: 19.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Odkryj sekrety skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi: Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt?

Opis wydawcy:

Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt? "Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem, jak cukier czy kawa i zapłacę za tę umiejętność więcej, niż za jakąkolwiek inną pod słońcem." (John D. Rockefeller) Prawie wszyscy twierdzą, że umieją rozmawiać, ale z doświadczeń i obserwacji wynika, że kłopoty w tej dziedzinie życia mają... prawie wszyscy. Nie potrafimy słuchać, panować nad tym co i jak mówimy, wreszcie - nie prz... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Komunikacja międzyludzka jest podstawą kontaktów, jakie mamy na co dzień w życiu zawodowym i prywatnym. Umiejętność postępowania z drugim człowiekiem to bardzo odpowiedzialne, ale i wymagające odpowiedniego nastawienia, zadanie. Jest to pewien proces, w którym biorą udział co najmniej dwie osoby czyli nadawca komunikatu oraz jego odbiorca. Czy jednak zawsze potrafimy porozumieć się z drugim człowiekiem? Jak postępować kiedy mimo wszelkich naszych starań, nie udaje nam się porozumie... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Przemysław Pufal: Klucz do skutecznej komunikacji - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: pufal przemysław- klucz do skutecznej komunikacji klucz do skutecznej komunikacji darmowe ebooki, asertywność komunikacji międzyludzkiej asertywność jako podstawa komunikacji zarządzanie komunikacją procesy ebook, komunikacja ebook -księgarnia -ceny, asertynosc, komunikacji ludmi skuteczna komunikacja międzyludzka, komunikacja między ludžmi ebook.
Jak również: darmowe ebooki komunikacja komunikowanie się -, sertywność komunikcj, komunikacja asertywność asertywnosc gratis asertywność poradnik, poradnik, relacji komunikacja,relacje relacja asertywność.