Opis ebooka "Naturalne planowanie rodziny"

Kup teraz książkę "Naturalne planowanie rodziny" »
Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości.
Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie.

Czy wiesz jak wybrać i stosować dobrą, tanią, zdrową i jednocześnie skuteczną metodę planowania rodziny i mieć z tego pełną satysfakcję? Jak świadomie wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi?

Polecamy: dla wszystkich, którzy są spragnieni szczęśliwej miłości i pięknego, dającego zadowolenie seksu.

Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie wiedziałaś, to zapewne nie wiesz także o tym, że:

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nieregularne cykle nie stanowią u kobiety żadnej przeszkody w prawidłowym stosowaniu NPR;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr każda kobieta może osiągnąć w NPR skuteczność porównywalną ze skutecznością prawidłowo stosowanej antykoncepcji hormonalnej (99 procent i więcej).

Jeśli tego nie wiedziałaś, to znaczy, że jeszcze nie czytałaś poradnika Anny Gabrieli pt.:

„Naturalne planowanie rodziny
Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości”

Z tego nietypowego poradnika dowiesz się jak stosując Naturalne Planowanie Rodziny (NPR) osiągnąć pełnię spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli lubisz dokonywać świadomych wyborów przeczytaj więcej zanim wybierzesz metodę planowania rodziny najbardziej komfortową dla ciała i ducha.

Zapewne nasłuchałaś się od innych, że metody naturalne są niepewne i mało skuteczne? Od takich doradców niczego się nie nauczysz. Wokół metod naturalnych narosło wiele stereotypów, poglądów, nieprawdziwych informacji, które powodują, że wiele osób ma mętlik w głowie i boi się stosować NPR, albo po prostu nie wie jak się za to zabrać.

Posłuchaj raczej osób, u których NPR sprawdza się w praktyce, dając im pełne zadowolenie i satysfakcję.

„Naturalne planowanie rodziny” jest to niezwykły striptease dokonany na osobie Anny Gabrieli, czyli „co myślę i czuję, szczerze”.

Od Autorki:

"Proponuję styl życia, jaki sama prowadzę. W czasie mojej wieloletniej praktyki w stosowaniu NPR doświadczyłam, że to nie tylko bardzo skuteczny, sposób na sterowanie swoją płodnością, ale także styl życia, który zapewnia stałą świeżość uczuć oraz czyni związek dwojga osób niezwykle barwnym.

Pomimo, że mam dwa miejsca zamieszkania, często wyjeżdżam, miewam trudne do interpretacji wykresy cyklu miesięcznego, także zdarzają się nieregularne, zawsze sobie radzę z prawidłowym wyznaczeniem dni płodnych i niepłodnych.

Nie mają racji ci, którzy twierdzą, że NPR wymaga poświęceń, wyrzeczeń, życia niemal w okresowym celibacie. Oni nie rozumieją, że wystarczy dać od siebie tak mało, aby otrzymać więcej, niż się kiedykolwiek oczekiwało. Okresowa wstrzemięźliwość seksualna to naprawdę niewielka cena za… seks bez barier, miłość bez wątpliwości.

Niczego mi tak osoby trzecie nie zazdroszczą jak udanego związku z moim mężem. Jesteśmy od 8 lat małżeństwem. I chociaż nieraz byliśmy gdzieś na zakręcie życia, to nasza miłość nie zachwiała się, ale jeszcze bardziej umocniła.

Piszę o tym, co myślę i czuję. Staram się jak najbardziej obiektywnie, bez moralizowania, przedstawić zalety, wady i wymagania metod naturalnych. Moje osobiste doświadczenia mogą się bardzo przydać wszystkim marzycielom, którzy wierzą w piękną i szczerą miłość. Kocham i jestem kochana. Bez wątpliwości.”

Sprawdź rozwiązania, które stwarzają czystą sytuację, nie budzącą żadnych wątpliwości etycznych czy zdrowotnych. Poznaj, czym jest komfort współżycia. Sięgnij do źródła profesjonalnej wiedzy, jeśli dla Ciebie liczy się nauka i doświadczenie, a nie ideologie i poglądy.

Dla tych, którzy poszukują skutecznej metody planowania rodziny, a nie chcą lub nie mogą stosować antykoncepcji (sztucznej)

W seksie najważniejszym organem umożliwiającym przeżywanie rozkoszy jest… mózg. Ebook pozwala na rozbieranie mózgu z wszelkiego dyskomfortu związanego z antykoncepcją i strachem przed nieplanowaną ciążą.

Nie czytaj tego ebooka, jeśli:

jesteś całkowicie zadowolona z dotychczas stosowanej metody planowania rodziny;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nie masz żadnych problemów ani wątpliwości związanych ze stosowaniem antykoncepcji;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nie interesuje Cię poznanie swojej płodności;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nie chcesz nauczyć się bezbłędnego rozpoznawania dni, kiedy może począć się Twoje dziecko oraz dni, kiedy jest to absolutnie niemożliwe;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nie chcesz doświadczyć, czym jest naprawdę bezpieczny seks „bez barier”, czym jest miłość bez wątpliwości;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr nie tęsknisz za szczęśliwą miłością, lecz jesteś raczej poszukiwaczem seksualnych przygód.

Jeśli natomiast:

komfort współżycia seksualnego jest dla Ciebie ważny;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr chcesz panować nad swoją płodnością i w pełni kontrolować liczbę dzieci oraz czas ich przyjścia;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr szanujesz swoje zdrowie i dlatego unikasz antykoncepcji hormonalnej;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr oczekujesz, że seks z ukochaną osobą będzie wyrazem i umocnieniem Waszej miłości, bez barier, dyskomfortu i lęków;

antykoncepcja, naturalne planowanie rodziny, npr chcesz zapewnić sobie i swojej ukochanej osobie największy luksus, na jaki mało kogo stać: komfort psychiczny;

to ebook: „Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości” wskaże Ci drogę do osiągnięcia tych celów.

Pobierz inne darmowe ebooki oraz audiobooki w formacie MP3 i CD, jak również książki drukowane. Odwiedzający tę stronę szukali: naturalne planowanie rodziny. seks bez barier. miłość bez wątpliwości naturalne planowane rodzny – skuteczność wątplwośc etyczne ykresy cykli miesiecznych naturalnym planoaniu rodziny program edukacji zdrowotnej naturalnego planowania rodziny, naturalne planowanie rodziny po antykoncepcji hormonalnej. pusty wykres przy naturalnej metodzie planowania rodziny planowanie wykres cyklu formularz, anna gabriela seks bez barier. miłość bez wątpliwości., formularze kalendarzyk naturalnego planowania infrmacje naturalnych metdach planwania rdziny metody planowania jak się nauczyć metody antykoncepcji niezwykle niepewne, plnownie nieregulrne cykle, wykres pusty metody planowania naturalna metoda formularz. A także: planowanie nieregularny cykl planowanie - darmowy wykres etyczne, metody.
A także: współżycie seksualne słowo miłości seks bez barier, metody wykres, poradnik dośiadczenie stosoaniu npr przez kobiety.
Oraz: zalety naturalnych zalety naturalnych, rodziny,, darmowy e-book hasła naturalnych komputery polskie naturalnego cyklu kobiet, ebook darmowy antykoncepcji literatura. A także: niereguralne opisz cyklu wady naturalnych, opis naturalnej, skuteczność, kalendarzyk, rodziny-opis, opis statystyka. Oraz: pusty kalendarzyka małżeńskiego sex barier. miłość wątpliwości darmowy program kalendarzyk małżeński, życia rodzinnego, wady zalety sztucznej antykoncepcj, kalendarzyk metoda naturalna sciagnij. formulrz do wykresy wykresy dzieci darmowy poradnik. ebook antykoncepcja naturalna rodziny- ebook jak interpretować npr małżeński wykresy pusty, metoda naturalna. antykoncepcja naturalna formularz, rodziny, ebook wykresy cykli osób stosujących npr, miłość wątpliwości -prozac -prozak wirtualny dni plodnych, ciąży, opis antykoncepcja wykresy. Oraz: etyczne npr po hormonalnej antykoncepcji antykoncepcja poradnik naturalnego cyklu płodności, darmowe cyklu npr czyli seks antykoncepcji antykoncepcja, skuteczność. Jak również: program swjej rdziny malzenski.
A także: małżeński prawidłowe, osób stosujących małżeński. poradnik do twierdzy interpretacja wykresów, bezpieczny. jak począć dziecko porady miesięcznego, płodne kobiet ebook poradniki ciaża internecie porady, nieregulrny turlne sex. A także: sex ukochanym porady seksu, antykoncepja niereguralne cykle. A także: www.rodzinny seks.pl nietypowy sexs.
Jak również: rodzinny sex rodzinny prawidłowy, darmowe, rodzin seksulność poznaj swoją płodność. ebooki rodzinny doradcy, program, program, ntykoncepcj płodnośc, darmowe rodzina anna gabriela.
Oraz: nietypowy jest skuteczne, pobierz porady płodności zeto darmoy, pusty, ukochaną e-book płodność www.npr.info.pl, skuteczność barier płodność.
A także: plodnosc moj prawidłowy, skuteczne. info.

E-booki podobne do "Naturalne planowanie rodziny", czyli na tematy:

NPR | naturalne planowanie rodziny | seks | sex | antykoncepcja

NPR - Chłopiec czy dziewczynka...
seks - Oblicza zdrady
sex - Rutyna w związku