Oblicza zdrady

Poradnik: Oblicza zdrady - ebook

Autor:
Michał Dziurdzik
ISBN:
978-83-7582-345-5
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 78
Cena: 21.70
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj prawdziwe oblicza zdrady. Dowiedz się jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić. Poznaj tajemnice tych, którzy zdradzają i uczucia tych, którzy są zdradzani.

Opis wydawcy:

Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają. Czy wiesz jak dużo potrzeba aby zdradzić? Jak myślisz? Wystarczą lata, miesiące, tygodnie a może tylko minuty? Kiedy tak naprawdę zaczyna się zdrada? Co jest jej przyczyną? Na te i wiele innych nurtujących Cię pytań masz szansę znaleźć odpowiedzi. Uważasz może, że Ciebie ten problem nie dotyczy? Ciebie to nigdy nie dotknie? Masz szczęśliwy związek, ufasz swojej drugiej połowie. ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Coraz częściej psychologowie i socjolodzy biją na alarm, podając niepokojące statystyki dotyczące zjawiska jakim jest zdrada: coraz więcej Polaków zdradza swoją drugą połowę. Zdradzają zarówno partnerzy w związkach formalnych jaki i ci, którzy nie legalizują swoich związków. Michał Dziurdzik postanowił bliżej przyjrzeć się temu przykremu zjawisku a swoje obserwacje zawarł w bardzo ciekawym e-booku zatytułowanym Oblicza zdrady, który oddaje w nasze ręce. Książk... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Michał Dziurdzik: Oblicza zdrady - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: zdrada i jej oblicza. jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają., jak zdradzac jak wykryć zdrade jak do nej ne dopuścć. Jak również: tajemnice tych , którzy zdradzają e-book oblicza zdrady michał dziurdzik ebook dopuscic do sexu -filmy darmo wykryc zdrade przez internet wykryc zdrade psychologia namętność zdrada darmo oblicza zdrady darmowy ebook. A także: wykryć zdradę kobiety statystyki dotyczące zdrady polacy zdradzają statystyki. A także: poradniki wykryc zdrade zdrada socjolog statystyka, statystyki dotyczace, zdrady polaków statystyka, zdrady polaków statystyki, tajemnice meskiego umyslu, przyczyny wykrycia, michal dziurdzik recenzja zdrada statystyki polacy. porady wykryc zdrade oblicza - e-book seks zdrada darmo, oblicza darmowe, opisy dotyczace namietnosc ziazkach, namiętność seksu zdrady, ebook, e-book dla tych co zdradzają.
Jak również: czy seks jest zdradom darmowe sex, seks, ebook. zdrada,zdrada,zdrada psychologowie ebook, uwodzenie namiętność, poradnik sexu namętność namętność seks, poradnik sx, zdradzić porady sex.
A także: sex darmowy darmowe darmowa namiętność. A także: namietnosc in, statystyka, statystyka statystyka. www.obliczazdrady prady zdradach namiętność, wyszukaj, poradniki.
Jak również: namiętnośc poradnik, wykrycie. A także: wyszukaj, e-book, darmowy, sexie.
Jak również: sexsu darmowy, zdradzić, darmowy ,sex.