Wydawnictwa E-booków

Prezentujemy wydawnictwa książek elektronicznych, których oferta znajduje się na stronach portalu EbookInfo.pl. Wydawnictwa chcące zamieścić swoją ofertę na stronach portalu prosimy o kontakt.

 

Escape Magazine

Jest to najstarsze polskie wydawnictwo ebook'ów. Jako pierwsi, w 2002 roku wydali ebook "e-Prasa". W tym samym roku wydali też "Podpisy cyfrowe", a rok później "Dane i Bezpieczeństwo". Do września 2005, obok kilku ebooków wydawali również Vademecum CD dla maturzystów. Od października 2005 wydają już tylko książki elektroniczne.
 

Złote Myśli

ZłoteMyśli.pl to największa w Polsce platforma e-commerce zajmująca się dystrybucją i sprzedażą elektronicznych publikacji typu e-book. Zaczeli działać już w 2003 roku, lecz finalna wersja wystartowała w 2004r. Obecnie w ofercie mają blisko 200 tytułów komercyjnych i darmowych ebooków oraz program do czytania ebooków. Wydawnictwo "Złote Myśli" należy obecnie do firmy Netina Sp. z o.o.
 

Dobry eBook

Dobry eBook to serwis, który oferuje praktyczną i sprawdzoną wiedzę w nowoczesnej formie i treści, opierając się na doświadczeniu w prowadzeniu serwisu prawo-pracy.pl.
Duża popularność oraz zainteresowanie tematyką prawa pracy sprawiły, że postanowiono wprowadzić kompleksowe opracowania wybranych zagadnień prawa pracy w formie płatnych eBooków.
Zainteresowanie użytkowników elektronicznymi publikacjami spowodowało, że zdecydowano się uruchomić odrębny serwis oferujący eBooki o różnorodnej tematyce.
 
CzasNaE-Biznes
Serwis Czas Na E-Biznes powstał we wrześniu 2000 roku. Wtedy nazwa brzmiała jeszcze: "Wiadomości bestMTnT" a publikacja startowała z niespełna 150 czytelnikami. Dzisiaj bezpłatna wersja dociera do blisko 50 tys. subskrybentów.
W serwisie EbookInfo.pl znajdują się bezpłatne ebooki wydane przez Piotra Majewskiego - twórcę serwisu CzasNaE-Biznes.
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »