Google AdSense

Poradnik: Google AdSense - ebook

Autor:
Andrzej Herzberg
ISBN:
978-83-7582-101-7
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 283
Cena: 26.90
Wydawca: Złote Myśli

ebook nie jest już dostępny w sprzedaży

Opis Spis treści Recenzja
Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej za pomocą największego na świecie systemy pośrednictwa w reklamie internetowej.

Opis wydawcy:

Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach. Czym jest program Google AdSense i jak można na nim zarobić? Google AdSense to program partnerski dla wszystkich webmasterów, który umożliwia odpłatne wyświe... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Przeciętny użytkownik sieci Internet z łatwością zauważa jak sieć zalewana jest całym szeregiem różnego rodzaju reklam. Wchodząc na daną stronę napotyka się wiele odsyłaczy, które promują dany produkt czy usługę. Zarabianie dzięki umieszczaniu na własnej stronie reklam kontekstowych (automatycznie dopasowujących się do treści strony) to nic innego jak program partnerski Google AdSense. Od 2004 roku system ten jest dostępny także dla polskich webmasterów. Andrzej Herzberg od... czytaj dalej

Pobierz darmowy fragment
Andrzej Herzberg: Google AdSense - okładka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: tworzenie stron internetowych program poradnik, zarabianie za tworzenie stron internetowych jak zarabiac tworzyć strony internetowe google adsense zarabianie internecie, programy podobne do google adsense, zarabianie internecie adsense, jak zarabiac na tworzeniu stron, jak zarobic na tworzeniu google adsense poradniki.
Oraz: poradnik do google adsense jak zarobić googleadsense zarabianie zarabianie dzięki recenzja, ebook /google darmowy ebook, własny biznes porady.
A także: e-book goodle ebook, ebook.
Oraz: tworznie poradnik, poradnik, ebook.