Poznaj sekret jak pisać ebooki

Poradnik: Poznaj sekret jak pisać ebooki - ebook

Autor:
Paweł Sygnowski
ISBN:
978-83-7582-011-9
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 229
Cena: 24.90
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Dowiedz się jak pisać naprawdę wartościowe ebooki, które będą się sprzedawać i przynosić Ci konkretny dochód. Poznaj tajemnice sukcesu Autorów ebooków i zastosuj je w praktyce.

Opis wydawcy:

Czy wiesz, że ebooki uczyniły już wielu ludzi naprawdę bogatymi ludźmi, a dla jeszcze większej liczby osób stanowią główne lub dodatkowe źródło dochodów? Czy wiesz, że w USA, Azji i nawet Europie Zachodniej ebooki stały się już nieodłącznym elementem Internetu i już nikogo nie dziwią nawet firmy, których działalność opiera się wyłącznie na sprzedawaniu tylko jednego ebooka? Czy wiesz, że w Polsce rynek ebooków, jest dopiero w powijakach? Dzięki temu, p... czytaj dalej

Nasza recenzja:

E-book to inaczej książka elektroniczna. Ma ona wiele zalet. Nie zajmuje wiele miejsca. Nie ulegnie zbyt szybko zniszczeniu. Jest ogólnie dostępna. Można ją nie tylko czytać ale i słuchać (audiobooki). To doskonały pomysł dla każdego kto nie ma czasu na czytanie czy wizyty w tradycyjnej bibliotece czy księgarni. E-booki to nie tylko przyjemność dla czytającego ale także ogromny zysk dla ich autorów. Paweł Sygnowski oddaje w nasze ręce niezwykły poradnik, w którym przekonuje ... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Paweł Sygnowski: Poznaj sekret jak pisać ebooki - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: poznaj sekret jak pisać ebooki zarabiaj poznaj sekret jak pisać ebooki recenzje poznaj sekret jak pisać ebooki fragment, poznaj sekret jak pisać ebooki, poznaj sekret jak pisać ebooki, psan booków zaraban, pisac e-booki?, moja firma books zarabiania.
A także: e-booki pisac e-book ebooka, pisac ebooka, zarabianie, wyszukaj ebooka. Jak również: wyszukaj psz zarabaj. zarabiaj e-book wyszukaj, ebok pisac, e-book.
A także: ebooka.