Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lukjarz/_pico/pico_contents/ebookinfo.pl/pico_header.php:2) in /home/lukjarz/ebookinfo.pl/const.php on line 6
Zarządzanie własnym czasem

Zarządzanie własnym czasem

Czas to pieniądz - o tym wie chyba każdy biznesmen, czy przedsiębiorca. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Z pomocą przychodzi nam tu narzędzie Redmine, oferowane przez stronę www.myredmine.com. Jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z biznesem i planowaniem własnego czasu, nie musisz wydawać 250zł na hosting redmine na serwerze.

Wystarczy otworzyć za symboliczną opłatę konto self-managera. W jego ramach mamy do dyspozycji wybraną przez nas ilość projektów, oraz możliwość dodawania kolejnych w nieograniczonym czasie. A to wszystko już od 12 zł i 30gr. Czy warto? Chyba nie ma co do tego żadnych wątpliwości!

Kusząca jest natomiast propozycja, czy nie zainwestować w szkolenie z zarządzania projektami i hosting redmine na własnym serwerze. Może to być bardziej opłacalne dla osób, które chcą rozwijać własne firmy w kierunku agencji interaktywnej, software-house'a, wydawnictwa lub jakiejkolwiek innej wieloosobowej działalności gospodarczej.

Do tej pory Redmine sprawdził się w wielu firmach i instytucjach na całym świecie. Również w Polsce warto zainteresować się tym oprogramowaniem.

Oto opinia jednego z najpopularniejszych portali branżowych w Polsce (WebHosting.pl) na temat tego narzędzia:

Niewątpliwie jeden z bardziej znanych i szanowanych programów do zarządzania projektami. [...] Redmine oferuje wszystko to, czego oczekujemy od dobrego programu do zarządzania projektami - są oczywiście wykresy Gantta, możliwość prowadzenia kilku projektów na raz, obsługa ticketów przez e-mail, śledzenie czasu czy Wiki dla każdego z prowadzonych projektów.

Polecamy serdecznie ten produkt!

+ Dodaj wpis

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »