Choroby cywilizacyjne

Poradnik: Choroby cywilizacyjne - ebook

Autor:
dr Jacek Roik
ISBN:
978-83-7582-468-1
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 324
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Poznaj sekret jak zyć w zdrowiu i nie dopuścić do ciężkich chorób? Dowiedz się jak uniknąć chorób cywilizacyjnych.

Opis wydawcy:

 Wspołczesny człowiek nie ma na nic czasu. Jest to prawda oczywista. Jest jednak coś bezcennego, na co trzeba znaleźć czas. To oczywiście Twoje ZDROWIE! Od zdrowia sie wszystko zaczyna i na braku zdrowia sie wszystko kończy. Nie zrealizujesz swoich planów osobistych i zawodowych gdy nie będziesz zdrowy. O zdrowie musisz dbać codziennie. Nie należysz chyba do osób, które myślą, że zachorować może sąsiad, mieszkaniec innego miast,a czy innego kraju, wszyscy ale pewno nie ... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Na zachodzie europy oraz w krajach wysoko rozwiniętych temat chorób cywilizacyjnych poruszany jest od lat. W Polsce zaczyna się dopiero o nich mówić. Tym bardziej więc, warto poznać ten temat, szczególnie, że mowa tu jest o najcenniejszej rzeczy jaką mamy czyli zdrowiu. Choroby cywilizacyjne, czy tego chcemy czy nie, dotyczą każdego z nas. Wbrew powszechnej opinii nie kończą się one na pracoholizmie i stresie, ale znacznie poza nie wychodzą. Najpopularniejsze choroby, będące... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
dr Jacek Roik: Choroby cywilizacyjne - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: choroby cywilizacyjne jacek roik darmowe ebooki choroby cywilizcyjne choroby cywilizcyjne, choroby cywilizcyjne zdrowie człowiek.
Jak również: najpopularniejsza choroba cywilizacyjna promocja zdrowia choroby cywilizacyjne cywilizacyjne and statystyka cywilizacyjne na świecie rak jak 90 dni pokonałem raka darmoe, cywilizacyjne rak ........., dr jacek roik, jak unikać chorób cywilizacyjnych? opisy chorób. Jak również: jak uniknąć chorób cywilizacyjnych literatura, statystyki chorób cywilizacyjnych, statystyka chorób cywilizacyjnych, pracoholizm-choroba cywilizacyjna, statystyka, statystyki, literatura. Oraz: zdrowie ciężka choroba - plany zawodowe, dr.jacek roik opinie pacjentów, wyszukaj czy nowotwor to ciezka choroba, cezke neuleczalne edukacja, dzieci, leczenie uryna ciezkich, wyszukaj choroba skandynawska. najpopularniejsze rak - ebook, dlugotrwałe cęzke cężk neuleczalne, opisy cywilizacyjnych e-book opis, ebook, chrbach jak uniknąć raka. Jak również: ciezkie co to jest ciężka co to jest?, opis cywilizacyjne-, nieuleczalne choroby- cywilizacyjna, wyszukaj nieznane, nieuleczalna, ciężkie irzadkie jak uniknąc raka.
A także: ciężkie dzieci darmowy poradnik zdrowia, cywilizacji, ciężka jest to.
Jak również: ciężkie dzieci wykaz ciężkich wyszukaj ciezka, poradnik, ciezkie rece, -wodniak choroby-rak -rodzaje, uniknać ing ciężkie. cywilizacji wyszukaj (choroby), ciezkie to. Jak również: poradnik chorob zdrowe, ciężkie uniknac raka opis, ciezkie choroby] poradnik, cienszkie.
A także: cięzkie, ciezkie, cienżkie, cieżkie cięzkie, poradnik ciężkiechoroby poradniki. rak- rak,, raka zdrowie, coroby chroby, chorby, ebook.