Jak w 90 dni pokonałem raka?

Poradnik: Jak w 90 dni pokonałem raka? - ebook

Autor:
Marek Kidziński
ISBN:
978-83-7582-966-2
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 110
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Przekonaj się, że można "wyjść" z raka w ciągu 90 dni. Poznaj fakty z życia młodego człowieka, któremu się to udało. Twoje zdrowie jest najwyższym dobrem, więc walcz o nie i dowiedz się jak zwyciężyć chorobę!

Opis wydawcy:

Poznaj fakty z życia młodego człowieka, któremu udało się pokonać nowotwór złośliwy! UWAGA: To co wszystkim wydaje się niemożliwe - stało się możliwe. Ty też możesz zwalczyć nowotwór jeśli tylko przeczytasz i zdecydujesz. Specjalnie dla tych, którzy stracili już nadzieję. Pamiętajcie: Choroby nieuleczalne nie istnieją!   "To niezwykle pozytywna i pobudzająca do działania publikacja, napisana przez młodego człowieka, którego zaatakował nowotw&oacut... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Przyznam szczerze, że gdy patrzę na tytuły książek podobne do tego, moje odczucia są raczej negatywne. Myślę wtedy „Oho, kolejny człowiek próbujący żerować na ludzkim nieszczęściu, wmawiający, że znalazł cudowny sposób uleczenia poważnej choroby”. Tym bardziej zatem się cieszę, że czasem się mylę w swoim początkowych odczuciach, a książka „Jak w 90 dni pokonałem raka” jest na to najlepszym przykładem. Marek Kidziński nie jest bowiem kolejnym „eksperte... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Marek Kidziński: Jak w 90 dni pokonałem raka? - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: jak w 90 dni pokonałem raka? marek kidziński jak pokonalem raka w 90 dni, choroby nieuleczalne spis.
A także: rak nieuleczalna choroba cy można wyjść raka? cy mona wyjsc raka pokonać raka 90 dni chooby nieuleczalne jak zwyciezyc. wylecenia nieuleczalny, poradnik 90 dni.