Świadome śnienie

Poradnik: Świadome śnienie - ebook

Autor:
Marek Kopydłowski
ISBN:
978-83-7582-357-8
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 75
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Odkryj, jak czerpać przyjemność z bycia świadomym tego, że śnisz i wszelkich możliwości, jakie daje Ci robienie czego tylko chcesz w swoim śnie.

Opis wydawcy:

Jak często miewasz sny, podczas których jednocześnie wiesz, że śnisz, ale nie budzisz się, tylko korzystasz z okazji, by robić w nich, co Ci się żywnie podoba? Czy wiesz już, że po opanowaniu oneironautyki (czyli sztuki świadomego śnienia) możesz mieć ponad 200 świadomych snów w roku? Wyobraź sobie tylko, jak fantastyczne przeżycia czekają na Ciebie w prawie każdą noc! Dlaczego każdy człowiek może nauczyć się, jak świadomie śnić? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zasnąć z intencją... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Tematyką świadomego śnienia zainteresowałem się już jakiś czas temu. Bardzo długo szukałem jednak praktycznych porad dotyczących tego zagadnienia. Informacje, które znajdowałem w sieci prezentowały wiedzę niedokładną, źle wytłumaczoną, oraz były bardzo mocno rozrzucone po całym Internecie. Pewnego dnia natrafiłem jednak ma poradnik Marka Kopydłowskiego i okazało się to być przysłowiowym. strzałem w dziesiątkę. To, co mi się w tej książce podoba najbardziej, to fakt, że autor opisuje tema... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Marek Kopydłowski: Świadome śnienie - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: Świadome śnienie marek kopydłowski ebook pobierz za darmo marek kopydłowski- świadome śnienie- cena świadome śnienie marek kopydłowski świadome śnienie ebooki darmowe, jak nauczyć się swiadomie śnic świadome śnienie,ebook,darmowy. Świadome darmowy ebook ebook świadome darmowy darmowy ebook- śwadome darmwy świadmym.
Jak również: pobierz poradnik świadomego snienia, poradnik swiadomego snienia, Świadome free -, za poradnik snienie poradnik, swiadome snienie - swiadome porady, ebooki, Świadome sny sen zdrowy.