Zwalcz stres

Poradnik: Zwalcz stres - ebook

Autor:
Janusz Konrad Jędrzejczyk
ISBN:
978-83-7582-324-0
Fragment:
pobierz
Ilość stron: 60
Cena: 19.97
Wydawca: Złote Myśli

Zostaniesz przekierowany
do serwisu transakcyjnego
wydawcy eBooka
Opis Spis treści Recenzja
Naucz się zwalczać stres w zarodku i cieszyć się pełnią życia. Praktyczne porady, ćwiczenia relaksacyjne - sprawdzone i skuteczne metody zwalczania stresu.

Opis wydawcy:

 Naucz się zwalczać stres w zarodku i cieszyć się pełnią życia. Poznaj sprawdzone i skuteczne metody zwalczania stresu.  Uczynienie swojego życia spokojnym, radosnym i przyjemnym jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Musisz tylko poznać pewne zasady i zacząć się do nich stosować, a przekonasz się, że Twoje życie może szybko się zmienić na korzyść, nabrać barw, napełnić cię energią, uwolnić od frustracji, zmęczenia, nerwowości i sprawić, że faktycznie zaczniesz cieszyć się życiem. Ch... czytaj dalej

Nasza recenzja:

Bezapelacyjnie stres jest jednym z największych problemów współczesnego społeczeństwa. Czy tego chcemy czy nie - otacza nas z zewnątrz. Często jesteśmy jemu poddawani bez względu na to, jak spokojnymi ludźmi byśmy nie byli. Coraz głośniej mówi się także o problemach zdrowotnych będących jego bezpośrednim następstwem, a sam stres stał się jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych ostatnich czasów. Dobra wiadomość jest taka, że można z nim walczyć i wygrać... czytaj dalej


Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
Pobierz darmowy fragment
Janusz Konrad Jędrzejczyk: Zwalcz stres - okładka

Zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego wydawcy eBooka
 

Najnowsze wpisy premium

  • Udane wakacje

    Przygotowanie do wakacji nie jest wcale trudne. Przede wszystkim musimy wiedzieć po co wybieramy się na urlop...

  • Zarządzanie własnym czasem

    Czas to pieniądz. Ale co zrobić, by odpowiednio nim zarządzać?

Zobacz wszystkie wpisy.

Dodaj wpis »

Odwiedzający tę stronę szukali: ćwiczenia relaksacyjne na stres za darmo wrzody czy można ćwiczyć przy wrzodach od czego zacząć ćwiczenia relaksacyjne.
Oraz: ćwiczenia dotyczące zwalczania stresu ćwiczenia relaksacyjne literatura, relaksacja metoda zwalczania stresu, cwiczenia relaksacyjne przy stresie, ćwiczenia relaksacyjne-psychologia, skuteczne metody zwalczania stresu, cwiczenia dla dzieci, dla dzieci na zwalczanie stresu na wrzody. Oraz: metodyka ćwiczeń relaksacyjnych cwicnia zwalczania stresem ćwczena, metody ćwczena, zwalczanie stresu -. A także: wrzody zoladku jak zwalczać stres- zalczaniu, wrzody żołĄdka po czym poznać ebook jak zwalczyc wrzody żołądka?.
A także: zwalczanie opis jak zwalczyć żołądka. jak sie relaksowac poradnik żołądk ćwiczeni jak prężyć się ebook darmowy relaksacja darmowy ebook odprezenie porady, ołądk przez do żołądka, zoldk. Jak również: ćwizenia odprężenie ćwiczeniarelaksacyjne recenzja. A także: cwiczenia zoladku żołądka e-bk relaksacji odprężene ćwiczeni, ebook odprężenie,, relaks, odprężenie, zwalczac. odprezenie odprężenie relaks,odprężenie cwiczenia żołądek, żołdek, poradnik zoladek, żołądek, zoldek żołądek zoladka.
A także: żołądek e-book, ebooki wżody.